حقوق بشر آمريکايي، اهرم فشار استعمارگران
آمريکايي‌ها در مواردي که نتوانسته‌اند از اهرم سياسي و نظامي يا حتي اهرم‌هاي اقتصادي پيچيده‌اي که دارند براي ضربه زدن استفاده کنند؛ اهرم حقوق بشر را وسيله‌اي مؤثر براي پيش بردن سياست‌هاي خود در مجامع بين‌المللي دانسته و آن را به کار برده‌اند.
 ١٣٩٨/٠٤/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
به بهانه هفته حقوق بشر آمریکایی؛
صدها هزار قربانی؛ نتیجه مشارکت شیمیایی آمریکا و صدام
آمریکا در صدر کشور‌هایی بود که رژیم صدام را به تسلیحات شیمیایی و بیولوژیک مجهز کرد. تاکنون نام ۱۸ شرکت آمریکایی که تحت نظارت کاخ سفید در انتقال مواد و ادوات جنگ افزار‌های شیمیایی به رژیم صدام نقش‌آفرینی کرده‌اند، فاش شده است.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
عاملان بمب‌گذاري در دفتر حزب
زماني كه توانايي‎هاي فني سازمان در نظر گرفته مي‌شود، اين مسئله روشن مي‌شود كه سازمان هيچ عمليات مشابهي در اين سطح و حجم و پيچيدگي فني انجام نداده است. در واقع، توان فني و عملياتي سازمان به اين اندازه نبود كه بتواند يك بمب كوچك و به اندازه يك كيف دستي، اما با قدرت انفجاري بسيار بالا طراحي كند.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آمار، لاف حقوق بشری امریکا را رسواتر کرد
هر چند که باید گفت: نقض حقوق بشر و جنایت علیه بشریت یکی از موارد لا‌ینفک ساختاری و کارکردی سیاست‌های امریکا است، اما در عین حال باید گفت: امریکایی‌ها در تاریخ خود انواع و اقسام جنایت‌ها را نسبت به مردم دنیا و جوامع بشری روا می‌دارند.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
چرا مرگ بر آمریکا؟
جنایات و ظلم‌های‌ام الفساد قرن در حق ملت ایران بیش از سایر ملتهاست، لیکن ملت دلیر و آگاه ایران اسلامی توانست با هوشیاری کامل و با «شعار مرگ بر آمریکا» در مقابل نظام سلطه جهانی مقاومت کند و هر روز بالنده‌تر از گذشته راه روشن پیش روی خود را بپیماید و با افتخار در مسیر عزت آفرین تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی به پیش رود.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>