عصر شعر «زمستانه» در شهرستان بیله سوار برگزار می شود
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عصر شعر «زمستانه» در شهرستان بیله سوار برگزار می شود.
 ١٣٩٧/١٠/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه بیله‌سوار
کشاورزی رکن اصلی توسعه اقتصادی است
مام جمعه شهرستان بیله سوار با انتقاد از قیمت‌گذاری خرید گندم کشاورزان توسط دولت، گفت: بعد از این همه گرانی، چرا باید قیمت خرید گندم توسط دولت همچنان پایین باشد؟این ظلم به کشاورز است، این‌کمال بی‌انصافی است.
 ١٣٩٧/١٠/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه بیله‌سوار مطرح کرد
لزوم تشریح توانایی‌ها و دستاوردهای 40ساله انقلاب در جامعه
امام جمعه بیله‌سوار با تاکید بر لزوم حفظ و تقویت انقلاب اسلامی، گفت: همگی باید تلاش کنیم و نگذاریم که انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد و تشریح توانایی‌های نظام و دستاوردهای 40ساله انقلاب برای این منظور ضروری است.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
دانشجویان باید در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: امروز در جنگ اقتصادی تحمیلی بر کشور، نقش دانشجویان بیش از پیش پررنگ شده است و این دانشجویان هستند که باید راهبری جامعه را بر عهده گرفته و در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند.
 ١٣٩٧/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشجویان امیدهای آینده انقلاب، کشور و مردم هستند
امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: دانشجویان امیدهای آینده انقلاب، کشور و مردم هستند و باید با امید و نشاط مباحث علمی و پژوهشی را بخوانند و بدانند و هر چه تخصص و تعهدشان را قوی تر کنند بیشتر خواهند توانست به مردم و وطن شان خدمت کنند.
 ١٣٩٧/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>