حجت الاسلام و المسلمین نظرپور:

اعلام خشم و انزجار از رژیم صهونیستی پایان پذیر نیست

حجت الاسلام والمسلمین نظرپور از قدس به عنوان قبله گاه اول مسلمین جهان یاد نمود و گفت: اعلام خشم و انزجار از عملکرد ددمنشانه رژیم صهیونیستی پایان پذیر نیست.

اعلام خشم و انزجار از رژیم صهونیستی پایان پذیر نیست

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، دومین جلسه ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس در محل سالن ویدیو کنفرانس استانداری استان اردبیل برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین نظرپور، ضمن پر اهمیت دانستن مراسم ایام الله روزجهانی قدس ، به تشریح دستورالعمل ارسالی مرکز و عملکرد ستاد برگزاری مراسم روز قدس پرداخت.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل قدس را قبله گاه اول مسلمین جهان یاد نمود و گفت: اعلام خشم و انزجار از عملکرد ددمنشانه رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی آن ، پایان پذیر نیست.
این مقام مسؤل ادامه داد و افزود: باتوجه به شرایط کرونایی بوجود آمده و لزوم اجتناب از اجتماعات تنگاتنگ و گسترده، در شهرهایی که وضعیت قرمز اعلام شود، مراسم روز قدس به اشکال دیگری مانند رژه موتورسواران و اتومبیلهای تبلیغاتی با پخش سرود حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام خشم و انزجار از رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت کار، برگزار خواهد شد.
در ادامه جلسه استاندار اردبیل تاکید کرد: راهپیمایی روز قدس باید به‌شکل باشکوه و دشمن‌شکن برگزار شود البته با رعایت تمام اصول و پروتکل بهداشتی این مهم برگزار خواهد شد.
بهنام جو گفت: آخرین تصمیمات وزارت کشور در رابطه با چگونگی برگزاری راهپیمایی به استان‌ها اعلام می‌شود و رسانه‌ها و صداسیما نیز باید به بهترین شکل پوشش خبری داشته باشند.
خاطرنشان می شود مراسم یاد شده با نظر و رای نمایندگان شهرستانها که در جمع حاضر بصورت آنلاین در ویدیو کنفرانس شرکت کرده بودند، اکثرا منوط به تصمیم مرکز استان واگذار شد.
 در ادامه جلسه هریک از اعظای شرکت کننده نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کردندو مقرر گردید تصمیم نهایی به جلسه دیگر موکول شود.


خروج