1398/08/13
حجت‌الاسلام پناهیان:

ایران اسلامی هرگزتسلیم استکبار نمی‌شود

پیام امروز ملت ایران به دشمنان داخلی و خارجی این است که تا آخرین قطره خون پای مبارزه و نابودی استکبار خواهیم ایستاد.

ایران اسلامی هرگزتسلیم استکبار نمی‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل،حجت‌الاسلام احمد پناهیان در راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار کرد: امروز پیام ملت ایران و جوانان انقلاب به دشمنان داخلی و خارجی این است که تا آخرین قطره خون پای مبارزه با استکبار خواهیم بود.

وی افزود: این حضور هوشمندانه مردم بالاخص جوانان به دشمنان داخلی و خارجی هشداری دوباره می‌دهد که این ملت عظیم‌الشان با جان دل و از اعماق وجود در مبارزه با استکبار حاضر هستند.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: خیلی‌ها فکر می‌کنند مبارزه با استکبار و آمریکا پدیده‌ای مقطعی است در حالی که گفتمان استکبارستیزی تا تحقق مدینه فاضله به دست حضرت صاحب‌الزمان(عج) ادامه خواهد داشت و این نص صریح قرآن است.

وی ادامه داد: برخی امروز به‌دنبال از بین بردن این گفتمان هستند، از روزی که در دهه ۶۰ به امام گفتند دیگر مردم از شعار مرگ بر آمریکا خسته شده‌اند تا امروز که دم از صلح امام حسن(ع) و سازش می‌زنند؛ همگان باید بدانند که امام حسن(ع) و امام حسین(ع) هیچ تفاوتی در مبارزه و انقلابی‌گری ندارند.

پناهیان تصریح کرد: ما از همان روز گفتیم که با مستکبرین سر سازش نداریم و نخواهیم داشت چرا که این آیه قران است که در مقابل مستکبر سست حرف نزن و عقب نیا چرا که تو برتری و حق با تو است.

سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان اردبیل افزود: مگر در همین چند سال اخیر ۱۶۵ کشور جهان برای قدرت گرفتن داعش بسیج نشدند؟ خروجی این هم دشمنی استکبار چه شد؟ غیر از این بود که مسلمانان با مقاومت در برابر استکبار ایستاده و آن‌ها را شکست دادند.

وی ادامه داد: ما امروز مجدداً می‌گوییم که در راه استکبارستیزی نه تنها سست نخواهیم شد بلکه تا مرگ نهایی استکبار، مرگ بر آمریکا خواهیم گفت و به جنگ با استکبار خواهیم رفت.

پناهیان در پایان با اشاره به سابقه‌ استکبارستیزی و انقلابی‌گری مردم غیور اردبیل، گفت: اینجا اردبیل است و مملو از عاشقان انقلاب و ولایت، از مرحمت بالازاده‌ها گرفته تا دیگر شهدای نونهال و کهنسال و این عزیزان الهام بخش نسل جدید هستند.


خروج