حجت الاسلام نظرپور:

راهپیمایی 22 بهمن حماسه تماشایی ملت ایران خواهد بود

حجت الاسلام نظرپور قبل از خطبه های نماز جمعه اردبیل گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر میهن اسلامی حماسه تماشایی خواهد داشت.

راهپیمایی 22 بهمن حماسه تماشایی ملت ایران خواهد بود

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، حجت الاسلام و المسلمین نظرپور قبل از خطبه های نماز جمعه 19 بهمن به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن سخنرانی کرد .
حجت الاسلام نظرپور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا بیان داشت: امیدواریم خداوند متعال توفیق عنایت فرماید تا قدردان شهدا و امام شهدا و انقلابیون که جان خود را در راه اسلام و انقلاب فدا کردند تا عزت و عظمت، استقلال و آبروی ما در دست مان بماند، باشیم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)  اظهار داشت: حضرت زهرا(س) الگوی بی نظیری برای بانوان عفیف و باصلابت یک کشور اسلامی است که این بانوای بزرگوار دوشادوش حضرت امیرالمونین(ع) در تربیت فرزندانی که امامان شیعه جهان اسلام بوده است نقش بسزایی داشته است و اوج صبر، استقامت، ایستادگی و ایثار را برای همگان به ارمغان گذاشت.
این مقام مسئول بیان کرد: امنیت حاصل در مملکت و برگزاری نماز جمعه در سراسر کشور از برکات مهم انقلاب اسلامی می باشد که تداوم ،حفظ و نگهداری این دستاوردها جزو شعایر انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام نظرپور ضمن دعوت مردم به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن گفت: جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن با حضور گسترده مردم تماشایی خواهد بود که ملت همیشه در صحنه و ولایی استان اردبیل همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده خود تمامی توطئه های استکبار جهانی را خنثی و نشان خواهند داد که تحریم ها و فشار های اقتصادی مردم را از انقلاب مأیوس نکرده است .


خروج