1399/03/12
توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل

اطلاعيه مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای 15 خرداد در اردبیل

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در آستانه قرارسیدن ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ١٥ خرداد سال ١٣٤٢ با صدور اطلاعیه ای از مردم همیشه در صحنه استان اردبیل جهت حضور درمراسم دعوت به عمل آورد.

اطلاعيه مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای 15 خرداد در اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل،در این اطلاعیه آمده است: با گرامیداشت یاد و خاطره  حضرت امام خمینی(ره) و تسلیت فرارسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی«ره» و شهدای 15 خرداد سال 1342، همه ساله با فرا رسیدن خرداد ماه،  غم جانگاه رحلت زعیم عالیقدر، بنیانگذار و رهبرکبیر انقلاب اسلامی  حضرت امام خمینی (رض) در دل مسلمانان و آزادی خواهان جهان بویژه عاشقان و دلسوختگان آن یار سفرکرده شعله ور می-گردد و در فراق رهبرشان اشک ماتم می ریزند و یاد و خاطره مرادشان را گرامی می دارند.
شورای هماهنگی  تبلیغات اسلامی استان اردبیل از عموم مردم آگاه و همیشه در صحنه استان اردبیل دعوت می نماید تا در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی«ره» و شهدای 15 خرداد در سراسر استان با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی شرکت نمایند.
مراسم بزرگداشت ارتحال امام در اردبیل از ساعت ٠٩:٣٠ صبح روز چهارشنبه 14 خرداد با سخنرانی آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه اردبیل در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اردبیل برگزار خواهد شد. 


خروج