1398/10/13

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پی شهادت سردار سلیمانی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پی شهادت سردار سرافزاز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن محکومین جنایت آمریکا بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پی شهادت سردار سلیمانی

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، در این بیانیه آمده است:

« بسـم الله الـرحمن الـرحیـم»
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ


سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد.
در پی حمله تروریستی جلادان شیطان صفت و پلید آمریکایی -  صهیونیستی در فرودگاه بغداد سردار سرافراز سپاه اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه جمعی از عاشقان فی سبیل الله به ویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس به فیض شهادت نائل آمدند.
سردار شهید سلیمانی در صحنه دفاع مقدس و در صحنه توانمندسازی محور مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی بارها تا مرز شهادت پیش رفت و چندین بار مجروح شد او جانبازی بود که هرچند بالاترین مدال افتخار نظامی ایران را به همراه داشت اما همواره خود را سرباز ولایت و امت اسلامی می‌دانست.
قطعا شادی لحظه ای آمریکایی‌ها و صهیونیست ها دیری نخواهد پایید که به عزا تبدیل شود، نیروهای مسلح، مردم و رزمندگان جبهه مقاومت انتقام خون این شهید سرافراز را خواهند گرفت وهم رزمان این فرمانده لایق و شجاع، آرمان های وی را محقق خواهند کرد.
ملت سلحشور و قدر شناس ایران اسلامی امروز با حضور در این تظاهرات ضد آمریکایی –  صهیونیستی، یاد و خاطرۀ آن فرماندۀ بی نظیر و محبوب دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و همان گونه که مقام معظم رهبری فرموده اند« شهید سلیمانی چهره بین المللی مقاومت است و همه دلبستگان مقاومت خون خواه اویند» لذا از مسئولین کشور و دلبستگان جبهه مقاوت می خواهیم تا انتقام سختی از جلادان آمریکایی –  صهیونیستی بگیرند.


خروج