اطلاعیه مراسم حماسه ٩دی استان اردبیل

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با صدور اطلاعیه ای از تمامی آحاد مختلف مردم جهت حضور گسترده در مراسم تبیینی و تحلیلی حماسه ٩ دی دعوت به عمل آورد.

اطلاعیه مراسم حماسه ٩دی استان اردبیل

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با صدور اطلاعیه ای از تمامی آحاد مختلف مردم جهت حضور گسترده در مراسم تبیینی و تحلیلی حماسه 9دی دعوت به عمل آورد. نهم دی ماه برگ زرین  دیگری از افتخارات ملت قهرمان و سلحشور ایران اسلامی است که با عمق وجود پای بندی  خویش به آرمان های انقلاب اسلامی را به منصه ظهور گذاشتند و با حضور طوفانی و خلق حماسه عاشورایی به تمامی فتنه گران داخلی و خارجی فهماندندکه " ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند"، در روز نهم دی مردم ثابت کردند که کوچکترین جسارت به ساحت مقدس امام حسین (ع) و خط سرخ عاشورا و ولایت فقیه را برنمیتابند و حاضر به فدای جان خویش در این راه هستند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل  به منظور بزرگداشت این روز بزرگ که به روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام گذاری شده است، برای تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی و امام راحل(رض) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مراسم تحلیلی و تبینی حماسه 9دی با شعار سراسری «نهم دی مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه ها» در روز دوشنبه مورخ ١٣٩٨/١٠/٠٩ ساعت 10صبح در مصلی اردبیل با حضور گسترده مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه اردبیل برگزار خواهد شد. از عموم مردم، خواهران، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، اصناف و بازاریان، جامعه محترم روحانیت، فرهنگیان، دانشگاهیان، نیروهای مسلح استان، بسیجیان،کارکنان متعهد ادارات و سازمان ها برای شرکت در این مراسم معنوی دعوت می شود.


خروج