اطلاعیه مراسم گرامیداشت ١٢ فروردین در اردبیل

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در آستانه فرارسیدن ١٢ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم همیشه در صحنه اردبیل جهت شرکت در مراسم دعوت به عمل آورد.

اطلاعیه مراسم گرامیداشت  ١٢ فروردین در اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، در این اطلاعیه آمده است: در 12 فروردين ماه سال1358  بساط حكومت 2500 ساله ستم شاهی از سرزمين ایران اسلامی برچیده شد و نظامي مبتنی بر مدل حکومتی اسلامی که در راس آن ولی فقیه عادل قرار گرفته بود شكل گرفت كه تداعی گر احیای اسلام ناب محمدی(ص) در سراسر گیتی بود و پس از سپری شدن سالیان انتظار، کشور از یوغ استکبار و استعمارگران  رهایی یافت و شعار شیرین و زیبای  " استقلال ، آزادي، جمهوري اسلامي" تحقق یافت. دوازدهم فروردين از اهميت خاصی در تاريخ انقلاب اسلامي برخوردار است كه حضرت امام(ره) از آن به عنوان "عيد بزرگ ملي، مذهبي مردم ايران و "روز نخستين حكومت الله " نام برده اند.

شـوراي هـماهـنگي تبليـغات اسـلامي استـان اردبیل  ضمن تبريك سال 1398 كه به سال" رونق تولید " نامگذاري شد، و با گراميداشت يوم‏الله 12 فروردين سالروز تثبيت نظام مقدس جمهوري اسلامي و عرض تسلیت شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) آرزوی سلامتی و توفیق الهی برای ملت سرافراز ایران اسلامی، به اطلاع می رساند مراسمی به همین مناسبت در روز یکشنبه مورخ 1398/01/11 بعد از نماز مغرب و عشا در مهدیه اردبیل برگزار خواهد شد .

در پایان این اطلاعیه از مردم فهیم و همیشه در صحنه استان اردبیل ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، کارکنان، نیروهای نظامی وانتظامی، اصناف و بازاریان، طلبه و روحانیون، دانش آموزان و دانشجویان، فرهنگیان و دانشگاهیان دعوت می شود در این مراسم معنوی حضور بهم رسانند.


خروج