1399/09/01

همزمان با هفته بسیج طرح غربالگری خانه‌به‌خانه در "اصلاندوز" اجرا می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: همزمان با آغاز هفته بسیج، طرح بزرگ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای غربالگری خانه به خانه مردم با هدف پیشگیری از شیوع کرونا و قطع زنجیره گسترش این بیماری در جامعه اجرا می‌شود.

همزمان با هفته بسیج طرح غربالگری خانه‌به‌خانه در

سرهنگ حسین حسین‌زاده در آیین آغاز طرح شهید سلیمانی در منطقه اصلاندوز اظهار داشت: نیروهای بسیج همواره در خدمت رسانی به مردم در صف اول و خط مقدس حضور داشته‌اند و با شعار خدمت به مردم و امید آفرینی در جامعه اقدامات و فعالیت‌های ارزشمند و تاثیرگذاری را انجام داده‌اند.

وی از آغاز طرح بزرگ شهید سلیمانی در شهرستان اصلاندوز خبر داد و افزود: همزمان با آغاز هفته بسیج طرح بزرگ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای غربالگری خانه به خانه مردم با هدف پیشگیری از شیوع کرونا و قطع زنجیره گسترش این بیماری در جامعه اجرا می‌شود.

حسین‌زاده هدف از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا دانست و تصریح کرد: این طرح با مشارکت تمام نیروهای اقشار مختلف بسیج و با مشارکت بهداشت و درمان از امروز با هدف پیشگیری و آگاهی بخشی، غربالگری، آموزش و کنترل بیماری با حضور بسیجیان، پزشکان و پرستاران به صورت خانه به خانه اجرا خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل با تاکید بر شعار بسیج در کنار مردم بیان کرد: طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان هر پایگاه مقاومت بسیج یک پایگاه سلامت برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا در شهرستان مرزی اصلاندوز مغان خواهد بود و در این راستا برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

وی بیان اینکه باید مردم در اجرای این پیشگیرانه مشارکت جدی داشته باشند اظهار کرد: تمام مردم سطح شهرستان و مناطق روستایی و عشایری باید در اجرای این طرح پیشگیرانه با گروه های جهادی بسیج و پزشکان همکاری جدی داشته باشند و به سؤالات پاسخ دقیق دهند، تا شاهد ریشه‌کنی این ویروس در سطح منطقه باشیم.

منبع: تسنیم


خروج