1399/04/07

برخورد با مفسدان اقتصادی مردم را امیدوار کرد

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پارس‌آباد گفت: برخورد قاطع قوه قضائیه با اختلاس‌گران و چپاول‌گران بیت‌المال و مبارزه با فساد در درون قوه بسیار به‌جا بوده و این قاطعیت باعث امیدواری مردم شده است.

برخورد با مفسدان اقتصادی مردم را امیدوار کرد

حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در پارس‌آباد اظهار کرد: در برخورد با فساد نباید تسامح داشت و خوشبختانه با حضور آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه برخورد با مفسدان اقتصادی شدید شده است.

وی افزود: برخورد قاطع قوه قضائیه در دوره جدید با اختلاس‌گران و چپاول‌گران بیت‌المال و مبارزه با فساد در درون قوه بسیار به‌جا بوده و این قاطعیت باعث امیدواری مردم شده است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پارس‌آباد بیان کرد: قوه قضائیه با تفکر شهید بهشتی شکل گرفت و این شهید بزرگوار همواره در عمر مبارک خویش با تقوا و ولایت‌مداری در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده و از آرمان‌ها، اهداف بلند انقلاب اسلامی پاسداری نمود.

احمدی با قدردانی از زحمات رئیس دادگستری، دادستان و دستگاه قضایی پارس‌آباد مغان، بر لزوم رسیدگی شهرداری به وضعیت شهر و همچنین برخورد جدی با هنجارشکنان و آلودگی‌های صوتی در شهرستان تأکید کرد و گفت: پیشگیری از وقوع جرم، سرعت‌بخشی در رسیدگی به پرونده‌ها، اطاله دادرسی و قضاوت عادلانه باید در دستور کار جدی دادگستری شهرستان پارس‌آباد باشد.


خروج