1399/04/06
امام جمعه پارس‌آباد:

قوه قضائیه باید مکانی برای گسترش عدالت باشد

امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: قوه قضائیه باید مکانی برای گسترش عدالت و احقاق حقوق مردم باشد.

قوه قضائیه باید مکانی برای گسترش عدالت باشد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حجةالاسلام علی اکبر باقری بنابی امام جمعه شهرستان پارس آباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: قوه قضائیه باید مکانی برای گسترش عدالت باشد و مردم قوه قضائیه را مکانی برای احقاق حق خود بدانند و لا غیر و این وظیفه ماست و هیچ منتی نباید بر مردم نهاد.

وی با تاکید بر حل مشکلات توسط بزرگان خانواده‌ها و ریش سفیدان، افزود: مردم برای هر موردی در دادگاه تشکیل پرونده ندهند و مشکلاتی که با ریش سفیدی و … حل نمی‌شود را به دادگاه ارجاع دهند.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با انتقاد از رویکرد نماینده منتخب مردم شهرستان بیان کرد: تلاش کنید محصولات کشاورزی شهرستان تضمینی خریداری شود چرا که در غیر این‌صورت مردم انگیزه‌ای برای کاشت گندم و جو نخواهند داشت.

باقری بنابی به وضعیت نابسامان فاضلاب‌های شهرستان اشاره کرد و گفت: معضلات فاضلاب شهرستان به بحران تبدیل شده و بوهای نامطلوب فاضلاب گاهی مردم را در مقابل میهمانان خود شرمسار کرده و انواع بیماری‌ها را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه برای چندمین بار به آسفالت ریزی شهرستان انتقاد کرد و گفت: در آسفالت ریزی‌های شهرستان فامیل بازی را کنار گذاشته و از مناطق محروم آسفالت ریزی را شروع کنید و تمام شهر را به یک چشم ببینید.

امام جمعه پارس آباد با اشاره به اقتدار ایران و ایرانی در عرصه‌های مختلف جهان عنوان کرد: این ایران بود که نفت‌کش‌های خود را بدون هیچ ترسی از تهدیدات و دشمنی‌های آمریکای جنایت کار به ونزوئلا تحویل داد و بار دیگر بینی مستکبران جهان را به خاک مالید و اقتدار خود را به جهانیان نشان داد.


خروج