1399/04/01

اگر بر مال کسی زکات تعلق می گیرد باید بپردازد/ آمریکا در حال افول است

امام جمعه اصلاندوزگفت:اگر بر مال کسی زکات تعلق شود باید بپردازد.

اگر بر مال کسی زکات تعلق می گیرد باید بپردازد/ آمریکا در حال افول است

حجت الاسلام اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به اهمیت پرداخت زکات اظهار کرد: زکات سفارش قرآن و در کنار اقامه نماز امر به پرداختن زکات از واجبات است.

وی با اشاره به برداشت محصولات کشاورزی در دشت مغان و لزوم پرداخت زکات افزود:اگر کسی زکات اموال خود را بدهد برای قبر و قیامت ثواب می برد.
امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه زکات پل اسلام است و خداوند زکات را واجب قرار داده گفت:اگر بر مال کسی زکات تعلق می‌گیرد باید بپردازد چرا که پرداخت زکات باعث قبولی نماز، آزمونی برای توانگران و داشتن برکت و سالم بودن اولاد است.

اسدزاده در ادامه به آزمایش پرتاپ موشک توسط نیروی مقتدر ارتش اشاره کرد و گفت:این آزمایش برگ زرین و افتخار بزرگی در مسیر دفاعی نظام جمهوری اسلامی بود مخصوصا در دوران تحریم که توسط نیروی ارتش به نتیجه مطلوب و عالی رسید.

وی با بیان اینکه مسئولان اگر شبانه روزی تلاش کنند هیچ مشکلی برای مردم ایجاد نمی شود به سالروز شکار پهپاد آمریکا توسط سپاه اشاره کرد و این حرکت را باعث اقتدار و عظمت و موفقیت ایران اسلامی دانست.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به قدرت پوشالی امریکا در جریان اعتراضات مردمی افزود:امروز شاهد زلزله ایالات متحده و پوشالی بودن استکبار هستیم همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند افول امریکا نزدیک است و مثل کشتی تایتانیک غرق می شود.

اسدزاده افزود:آمریکا خیال نمی کرد بخاطر کشتن مرد سیاه چهره وجهه این کشور به این وضع دچار شود، الحمدالله گرفتاری های این روزهای آمریکا سندی محکم بر قدرت پوشالی این کشور و اراجیف ترامپ است.

وی به فرارسیدن هفته قوه قضاییه اشاره کرد و گفت:این نهاد در کشور ما بزرگترین قوه است اگر در داخل این قوه مشکل و دزد باشد این قوه نمی تواند اقتدار و عظمت خود را نگه دارد.
وی از تلاش‌ها و خدمات آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه در برخورد جدی با مفسدان قدردانی کرد.

منبع: ارس تبار


خروج