1399/03/24

هیمنه پوشالی آمریکا در جهان درهم شکسته شد

امام جمعه اصلاندوز گفت: امروز هیمنه پوشالی و شیشه قدرت نرم آمریکا در جهان شکسته شده است.

هیمنه پوشالی آمریکا در جهان درهم شکسته شد

حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز اظهار کرد: نفت‌کش‌های ایرانی با نترسیدن از دشمن و با قامت استوار و جدی علی‌رغم تحریم‌ها و تهدیدهای آمریکا به ونزوئلا رسیدند و آمریکا هیچ غلطی نتوانست کند.

وی با بیان اینکه امروز شیشه قدرت نرم آمریکا در جهان شکسته است، افزود: هیمنه پوشالی و دروغین آمریکا امروز از بین رفته است.

امام جمعه اصلاندوز همچنین با قدردانی از اقدامات اخیر قوه قضاییه مخصوصا رییس قوه قضاییه اظهار کرد: با این اقدام امروز فقیر و غنی در قضاوت فرق ندارند و امید است که‌ این روند با قدرت به جلو برود تا درس بزرگی باشد برای آنهایی که به آرمان امام(ره) و انقلاب اسلامی خیانت می‌کنند.

وی با اشاره به جریان‌ اعتراضات مردم آمریکا بر ضد نژادپرستی گفت: امروز بیداری مردم در کشورهای مختلف باعث شده تا در قلب اروپا مردم به خیابان‌ها ریخته و بر علیه نژادپرستی اعتراض کنند.

امام جمعه اصلاندوز به رفتار متناقض سردمداران آمریکا اشاره کرد و افزود: ما نیز نژادپرستی و حاکمیت آمریکا را محکوم می‌کنیم و امیدواریم دنیا در مقابل اقدامات خصمانه و خوی استکباری سردرمداران و حاکمان آمریکا بیدار شود.

اسدزاده در پایان با اشاره به مراسم معارفه رییس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره)، از تلاش‌های چندین ساله رییس سابق اداره کمیته امداد شهرستان‌ اصلاندوز قدردانی کرد و برای نجفی در سمت جدید و رسیدگی به مشکلات و مسائل نیامندان منطقه آرزوی موفقیت کرد.


خروج