امام جمعه اصلاندوز:

همدلی مردم و مسؤولان در مقابله با کرونا/ماهواره نور سپاه برای آمریکا و اسراییل هشدار جدی است

امام جمعه اصلاندوز گفت: اعلام وضعیت سفید ویروس کرونا در برخی از شهرهای استان اردبیل نشان از تلاش بی‌وقفه مسؤولان و همدلی مردم است.

همدلی مردم و مسؤولان در مقابله با کرونا/ماهواره نور سپاه برای آمریکا و اسراییل هشدار جدی است

حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن قدردانی از تلاش مسؤولان و ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در این شهرستان اظهار کرد: با تلاش مسؤولان و دست‌اندرکاران بهداشت استان در برخی از شهرها وضعیت سفید اعلام شده و نماز جمعه نیز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی از ملزومات پیشگیری از ویروس منحوس کروناست افزود: امیدواریم مردم در مجالس و محافلی که حضور می‌یابند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد گرفتاری دوباره به این ویروس در سطح استان به‌خصوص شهرستان اصلاندوز نباشیم.

امام جمعه اصلاندوز یکی از برکات ویروس کرونا را همدلی و همنوایی ملت با عظمت ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: ملت ایران به‌خصوص خیرین در برنامه کرونا جدی میدان‌داری کرده و با شرکت در رزمایش کمک مومنانه از آسیب‌دیدگان ویروس کرونا به‌خوبی حمایت کردند.

اسدزاده با بیان اینکه اتحاد ملت ایران در موضوع پیشگیری از کرونا باعث حیران دشمنان شد، تصریح کرد: دشمنانی که با تبلیغات رسانه‌ای برای خود قدرت و هیمنه پوشالی ایجاد کرده بودند در مساله کرونا به دزدی ماسک روی آوردند، در حالی‌که ایران اسلامی علی‌رغم تحریم دشمنان به‌خوبی و سربلندی با شیوع ویروس کرونا مقابله کرده است.

وی در ادامه به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور توسط سپاه اشاره کرد و گفت: پرتاب ماهواره نور برای آمریکا و اسراییل داغ محکم و هشدار جدی است، سپاه معظم با پرتاب ماهواره اقتدار خود را به جهانیان نشان داد.

خطیب جمعه اصلاندوز با بیان اینکه وجود موشک بازدارندگی دارد و دشمنان و به‌خصوص استکبار جهانی را زمین‌گیر کرده است گفت: امروز ذلالت دشمنان را با چشم خود می‌بینیم و باید تجلیل کنیم از جوانانی که پرچم ایران را در دنیا برافراشته می‌کنند.

اسدزاده با تسلیت سالروز شهادت حضرت علی(ع) به فضایل و زندگانی آن امام همام اشاره کرد و از مردم و نمازگزاران خواست منش و شیوه رفتاری حضرت علی و ائمه اطهار(ع) را نمونه و الگوی خود قرار دهند.

امام جمعه اصلاندوز در پایان خطبه‌ها با اشاره به عظمت شبهای پرفیض قدر گفت: باید از این فرصت برای بندگی خدا و  استغفار استفاده کرده و جهت رفع گرفتاری مردم و مسلمانان و به‌خصوص دفع ویروس کرونا و شفای بیماران بسیار دعا کنیم.

منبع: فارس


خروج