توزیع 1579 بسته کمک‌های معیشتی در شهرستان اصلاندوز

فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: از زمان شروع رزمایش کمک مومنانه تاکنون یک هزار و 579 بسته غذایی بین نیازمندان آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شده است.

توزیع 1579 بسته کمک‌های معیشتی در شهرستان اصلاندوز

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل،حسین حسین زاده در اصلاندوز اظهار کرد: هم‌زمان با ایام سالروز شهادت حضرت علی (ع) با حضور مسؤولان شهرستانی، تعداد 929 بسته غذایی و بهداشتی در  مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا توزیع شد.

وی افزود: این بسته‌های حمایتی توسط خیرین و بنیاد مستضعفان در اختیار نیازمندان مناطق شهری و روستایی شهرستان اصلاندوز قرار گرفت.

فرمانده ناحیه عشایری با بیان اینکه تاکنون در سه مرحله بیش از یک‌هزار و 579 بسته غذایی و بهداشتی به نیازمندان آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شده، از عنایت و همکاری امام جمعه و فرماندار اصلاندوز، مسؤولان، بخشداران، خیرین، عشایر و گروه‌های جهادی بسیج سازندگی قدردانی کرد.

حسین زاده ارزش هر بسته را 300 هزار تومان اعلام کرد و گفت: این بسته‌های معیشتی و بهداشتی شامل برنج، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، تن ماهی، رب گوجه فرنگی،خرما و ماسک است.

وی افزود: رزمایش کمک‌های مؤمنانه پس از سخنرانی نیمه شعبان رهبر معظم انقلاب و به دستور ایشان با هدف یاری رساندن به افراد کمتر برخوردار و آسیب‌دیده از شرایط اقتصادی پس از شیوع کرونا انجام می‌شود.
منبع: فارس


خروج