1398/08/12

۱۳ آبان روز تبلور استکبارستیزی ملت ایران

فرماندار خلخال گفت: روز ۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران بر علیه سرکرده استکبار در جهان است.

۱۳ آبان روز تبلور استکبارستیزی ملت ایران

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از فارس،فریدون بابایی اظهار کرد: روز ۱۳ آبان روز تبلور استکبارستیزی ملت ایران و ابلاغ پیام ملت ایران به سرکردگان استکبار است.

وی افزود: روز ۱۳ آبان فقط یک مناسبت نیست بلکه یک روز تاریخی و به یاد ماندنی از افشای شرارت‌های لانه جاسوسی آمریکا و کوتاه کردن دست منافقین داخلی و خارجی از کشور و دخالت آنان در امور ایران است.

فرماندار خلخال به حضور حداکثری مردم شهرستان خلخال در این حماسه ملی اشاره و تصریح کرد: ملت ایران پاسخ قاطع خود را به مستکبران دنیا و جیره‌خواران آنان در منطقه خواهند داد و ثابت خواهد کرد که پای نظام مقدس جمهوری اسلامی و این انقلاب معنوی و الهی ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه این حضور حداکثری خلق حماسه‌ای دیگر و ثبت آن در کارنامه موفقیت‌های ملت ایران در روز ۱۳ آبان است، تاکید کرد: مردم شهرستان خلخال در این راهپیمایی حاضر شده و دلبستگی به انقلاب اسلامی و ولایت و رهبری را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، راهپیمایی ۱۳ آبان شهر خلخال از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح روز ۱۳ آبان از میدان جانبازان و مخابرات خلخال آغاز و پس از عبور از خیابان امام خمینی(ره) در میدان معلم خلخال پایان خواهد یافت.


خروج