1398/08/09

نواختن شدن زنگ ایثارو شهادت در مدارس شهرستان پارس آباد

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی زنگ ایثار و شهادت با حضور مسئولین بصورت نمادین در مدرسه شهید برومندشهرستان پارس آباد نواخته شد.

نواختن شدن زنگ ایثارو شهادت در مدارس شهرستان پارس آباد

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از خبرگزاری بسیج اردبیل،سرهنگ پاسدار صمد آهنی جانشین فرمانده ناحیه سپاه پارس آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبریک به مناسبت هفته بسیج دانس آموزی اظهارداشت: عبادت و بندگی از جمله اهداف آفرینش انسان است وقتی ارزش پیدا می‌کند که توام با علم باشد.

سرهنگ آهنی تصریح کرد: اکنون مجاهده در جبهه علم و دانش ضامن پیشرفت کشور است و ایمان، اقتدار، رشادت و ایثار مهمترین ویژگی‌های جامعه اسلامی است.

وی رشادت شهید حسین فهمیده را در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار و از این دانش آموز بسیجی به عنوان نوجوانی آگاه و مخلص یاد کرد.

جانشین فرمانده ناحیه سپاه پارس آباد افزود: سربلندی، اقتدار و توسعه همه جانبه ملت عزیز ایران اسلامی مرهون غیرت و رشادت حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس است که عاشقانه و با عزمی راسخ در راه دفاع از اسلام و انقلاب ایستادگی کردند.

سرهنگ آهنی با اشاره به اینکه ملاک ارزش انسان به علم و دانایی است، افزود: انسان عالم در پیشگاه خدای تعالی و مردم جایگاه ارزشمندی دارد.

وی تصریح کرد: کلید دانش پرسیدن است و در سایه پرسش و کنجکاوی است که سطح آگاهی و دانایی انسان افزایش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اندیشه الهی و ایمان بسیجی دانش آموزان یک مزیت است، افزود: دشمنان نظام از هر گونه مقابله با نظام هراس دارند.

سرهنگ آهنی با اشاره به اینکه نیاز است دانش آموزان در کنار ارتقای علم، اخلاق و معنویت را نیز در جامعه ترویج دهند، اضافه کرد: ولایت مداری و دفاع از آرمان‌های انقلاب باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه دانش آموزی نهادینه شود.

وی بیان کرد: اگر بصیرت و دشمن شناسی در جامعه ما تقویت شود و جوانان با درک پیام شهدا دشمن شناس بوده و بصیرت داشته باشند به انقلاب آسیبی نخواهد رسید.

اجرای سرود همگانی و پذیرایی از دانش آموزان بخشی دیگری از این مراسم بود


خروج