فرماندار شهرستان پارس آباد:

٧٠عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان پارس آباد برگزار می شود

علایی گفت: ۷۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان پارس آباد با مشارکت دستگاه های اجرایی به ویژه نیروهای نظامی، انتظامی و سپاه برگزار خواهد شد.

٧٠عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان پارس آباد برگزار می شود

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از شبستان،علی علایی گفت: برپایی یادواره شهدا و تجلیل از رزمندگان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا از مهمترین محور برنامه ها در شهرستان پارس آباد خواهد بود.

 فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: 70 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان پارس آباد با مشارکت دستگاه های اجرایی به ویژه نیروهای نظامی، انتظامی و سپاه برگزار خواهد شد.

 این مقام مسئول افزود: محور برنامه ها فرهنگی، هنری، ورزشی، عمرانی و محرومیت زادیی در این شهرستان خواهد بود.

 علایی اذعان داشت: تلاش برای خدمت رسانی به مردم از مهمترین سفارش شهدا به مسئولان است و باید ارائه بهتر خدمات در راستای عمل به سفارش شهدا باشد.

 فرماندار شهرستان پارس آباد ادامه داد: استان اردبیل بیش از 3 هزار شهید و 9 هزار جانباز برای دفاع از کیان اسلام و انقلاب در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است.

 وی تاکید کرد: آئین های گرامیداشت دفاع مقدس با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و  جوانان برگزار می شود.

 علایی یادآور شد: دوران دفاع مقدس یک برهه تاریخی از خلق حماسه ها توسط جوانان بود و امروز نیز جوانان با در عرصه های علمی و خودکفایی کشور پیشقدم باشند.


خروج