۶۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مشگین‌شهر برگزار می‌شود

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر گفت: برنامه‌ریزی شده تا همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۶۰ عنوان برنامه مختلف در سطح شهرستان مشگین‌شهر اجرا شود.

۶۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مشگین‌شهر برگزار می‌شود

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از تسنیم،سرهنگ پاسدار محمد پورمند اظهار داشت: برنامه‌ریزی شده تا همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از 60 عنوان برنامه مختلف در سطح شهرستان مشگین‌شهر اجرا شود که در این زمینه هدفگذاری‌های اساسی انجام شده است تا بتوانیم شاهد برگزاری باشکوه و گسترده این برنامه‌ها در شهرستان باشیم.

وی با اشاره به برنامه‌های این هفته بیان کرد:  برگزاری یادواره‌های شهدا، همایش تببین گام دوم،  رونمایی از کتاب بر بلندای گودال، برگزاری همایش پیاده‌روی، یادواره شهدای پایگاه شهید بنی‌هاشم حوزه ثارالله، برپایی محفل خاطره گویی یاران شهد بنی‌هاشم و نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس شهرستان از جمله این برنامه‌هاست.

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان خبر داد و افزود:  برگزاری همایش حماسه‌سازان عاشورایی با حضور رزمندگان، هنرمندان و شعرای دفاع مقدس، همایش تبیین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، دیدار با ائمه جمعه و برگزاری همایش تحکیم بنیان خانواده نیز در این هفته انجام می‌شود.

پورمند غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، برگزاری یادواره شهدای طلاب و روحانیون، سخنرانی فرماندهان دفاع مقدس قبل از خطبه‌های نماز جمعه، یادواره شهدای روستای جبی‌درق، یادواره شهدای دانش‌آموزی، یادواره شهدای دانشجویی در دانشگاه پیام نور واحد مشگین‌شهر و افتتاح مدرسه دوکلاسه طالب‌کندی را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر شهدای هشت سال دفاع مقدس را ادامه‌دهندگان راه و آرمان‌های شهدای کربلا دانست و گفت:‌ با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام محرم باید تلاش و جدیت بر این باشد تا برنامه‌های ارزشی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان برگزار شود.


خروج