نهضت حسینی به حرکتی جهانی تبدیل شده است

امام جمعه مشگین‌شهر گفت: نهضت عاشو را تبدیل به حرکتی جهانی شده و تمامی جنبش‌های اسلامی حق‌طلب و عدالت‌جو با الهام‌گیری از قیام امام حسین (ع) در حال تبدیل شدن به یک نهضت واحد می‌باشند.

نهضت حسینی به حرکتی جهانی تبدیل شده است

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، امام جمعه مشگین‌شهر گفت: نهضت عاشو را تبدیل به حرکتی جهانی شده و تمامی جنبش‌های اسلامی حق‌طلب و عدالت‌جو با الهام‌گیری از قیام امام حسین (ع) در حال تبدیل شدن به یک نهضت واحد می‌باشند.

حجت‌الاسلام رضا باوقار در خطبه‌های نماز جمعه مشگین‌شهر از حضور پر شور مردم منطقه در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین بویژه در تجمع روز ششم محرم قدردانی کرد.

او گفت: حضور مردم حسینی و ولایت‌مدار منطقه نشان داد عشق به حسین ابن علی در قلوب تک تک مردم این سامان رخنه کرده و برغم تمامی تلاش دشمن برای جدایی مردم از دین اسلام و زودن محبت اهل بیت روز بروز بر عشق و ارادت مردم بویژه جوانان افزوده می‌شود.

امام جمعه مشگین‌شهر با بیان اینکه همزمان با راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی ۲ موکب از شهرستان مشگین‌شهر در مسیر کربلا به زائران خدمت‌رسانی خواهد کرد، خواستار مساعدت و کمک خیرین و اهالی حسینی به این موکب‌ها شد.

او همچنین با تقدیر از مواضع انقلابی دولت در اجرای چند گام در راستای خروج از برجام گفت: در صورت عمل نکردن طرف مقابل به تعهدات برجامی خود بطور یقین گام بعدی دولت خارج شدن کامل از برجام خواهد بود .


خروج