امام جمعه پارس آباد:

سپاه پاسداران ادامه دهنده رسالت امام حسین است

امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: سپاه پاسداران ادامه دهنده رسالت امام حسین (ع) و مکتب عاشورا است.

سپاه پاسداران ادامه دهنده رسالت امام حسین است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از فارس،مسؤولان شهرستان پارس آباد به مناسبت ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار با فرماندهی و پرسنل سپاه این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام سید سعید رشادی امام جمعه شهرستان پارس آباد در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار کرد: امام حسین(ع) پرچمدار قیام علیه ظلم و حمایت از حق و مبارزه با باطل و تشکیل حکومت اسلامی و اجرای عدالت بود و رسالت سپاه پاسداران هم ادامه‌دهنده رسالت امام حسین (ع) و مکتب عاشورا است.

 وی گفت: پاسداری سپاه از ارزش‌ها و انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن باعث شده تا دشمن از قدرت و نفوذ سپاه در دل ملت‌های جهان به هراس افتاده و به فکر این اقدام خلاف موازین و قوانین جهانی دست بزند.

امام جمعه شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه امروزه وحدت و همدلی مردم با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عامل موفقیت ملت ایران و یاس و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی است، افزود: وحدت و اتحاد و همدلی مردم با سپاه مشت محکمی بر دهان استکبار و یاوه گویان است.

علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد نیز در این دیدار با اشاره به اینکه ملت ایران پشتیبان و حامی فرزندان پاسدار خود هستند، بیان کرد: سپاه پاسداران از بطن انقلاب اسلامی است و در دل مردم جای دارد و هر دشمنی با سپاه منجر به شکست خواهد شد.

وی عنوان کرد: همه مردم ایران بسیجی و سپاهی هستند و سپاه هم در تمام عرصه‌های نظامی و فرهنگی کمک‌رسان مردم بوده به‌طوری‌که در حادثه اخیر کمک‌رسانی و مشارکت سپاه به روشنی مشهود است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در پی قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا، مسؤولان و اقشار مختلف مردم این اقدام آمریکا که از روی استیصال و درماندگی آنان بود را به شدت محکوم کردند.


خروج