امام جمعه شهرستان کوثر:

اتحاد در شرایط بحران عامل عبور از مشکلات است

مام جمعه شهرستان کوثر اتحاد مورد تأکید مقام معظم رهبری در شرایط بحران را یکی از علل کامیابی و عبور از مشکلات برای مردم ایران دانست و گفت: پیشقدم بودن در امدادرسانی به سیل‌زدگان از جمله ویژگی‌های ملت ایران و یکی از صفات پسندیده در کشور است.

اتحاد در شرایط بحران عامل عبور از مشکلات است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل،حجت الاسلام حسین محمدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان کوثر با ابراز همدردی و تأکید بر کمک همه جانبه مردم، دولت و سایر نهادها برای مناطق سیل‌زده کشور اظهار کرد: پدیده بارش‌های بی‌سابقه باران در روزهای گذشته و بروز خسارت‌های ناشی از سیل، دوباره حس نوع‌دوستی ملت بزرگ ایران اسلامی را برانگیخت و باعث بسیج نیروهای مختلف مردمی و نهادهای انقلابی در کنار دستگاه‌های اجرایی کشور به این مناطق شد.

وی در ادامه افزود: مسدود کردن حساب جمعیت هلال احمر کشور توسط مدعیان حقوق بشر آمریکایی و ایجاد گره در زمان نیاز برای کاهش آلام انسان‌ها، لکه ننگ دوباره‌ای بر پیشانی آنها بود.

امام جمعه موقت شهرستان کوثر در کنار هم بودن و همچنین اتحاد مورد تأکید مقام معظم رهبری در شرایط بحران را یکی از علل کامیابی و عبور از مشکلات برای مردم ایران خواند و تصریح کرد: پیشقدم بودن در جمع آوری و ارسال کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان از جمله ویژگی‌های ملت ایران و یکی از صفات پسندیده در کشور است.

محمدی پیروی از سیره امامان و ائمه اطهار(ع) را بسیار مهم دانست و گفت: بصیرت، وفا و قدرشناسی حضرت ابوالفضل العباس(ع) در طول تاریخ الگوی همه آزادگان بوده است.

منبع: فارس


خروج