اقدام ظالمانه آمریکا در تحریم حساب هلال احمر ایران

امام جمعه خلخال با اشاره به اقدامات انسانی و نوع‌دوستانه مردم و نیروهای مسلح در مناطق سیل‌زده کشور گفت: تحریم حساب هلال احمر ایران اقدام ظالمانه و ضدحقوق بشری آمریکا بود.

اقدام ظالمانه آمریکا در تحریم حساب هلال احمر ایران

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان خلخال با اشاره به سیل در مناطق مختلف کشور و نیاز مردم مناطق سیل‌زده به نوع‌دوستی و جبران خسارات و حل مشکلات کنونی آنان  اظهار کرد:تحریم حساب هلال احمر ایران اقدام ظالمانه و ضدحقوق بشری آمریکا بود.

امام جمعه خلخال با تبریک بعثت حضرت رسول اکرم (ص) و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: زحمات ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده قابل قدردانی و تقدیر است.

حجت الاسلام اسدی با اشاره به تلاش مسؤولان و مردم و نیروهای نظامی در مناطق سیل‌زده تصریح کرد: فضای مجازی نباید فضایی برای داوری در خصوص تلاش مسؤولان برای امداد به سیل‌زدگان باشد، مسؤولان نیز باید با نهایت دقت و سرعت در خدمت محرومان سیل‌زده باشند. اگر مسؤولی در فکر مردم جامعه نباشد آن مسؤول صلاحیت مسؤولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

منبع: فارس


خروج