امام جمعه موقت بیله‌سوار:

سیل اخیر آمریکا را به واسطه تحریم‌ها رسوا کرد

امام جمعه موقت شهرستان بیله‌سوار گفت: سیل اخیر از یک سو قطعیت دشمنی دشمنان و قابل اعتماد نبودن آنان را نشان داد و از سوی دیگر آشکار کرد که کشور دارای ظرفیت‌های بسیار عظیمی است.

سیل اخیر آمریکا را به واسطه تحریم‌ها رسوا کرد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حجت الاسلام محمد جعفرزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان بیله‌سوار با اشاره به دیدار  جمعی از مسؤولان نظام با مقام معظم رهبری اظهار کرد: در این دیدار مقام معظم رهبری از پشتیبانی عظیم مردمی در حادثه سیل تقدیر کرده و فرمودند؛ «ملت عزیز ما به خاطر حادثه سیل دچار گرفتاری، تلفات جانی و خسارات شدید شدند که امیدوارم ان شاءالله مسؤولان محترم با پشتیبانی عظیم مردمی بتوانند بار سنگین این حادثه را از مردم ایران بردارند».

 وی ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای همه مسلمانان گفت: مدتی است حجت الاسلام جدایی امام جمعه محترم و تلاشگر بیله سوار دچار کسالت هستند که این موضوع موجبات نگرانی برای مردم شهرستان فراهم آورده است، از درگاه خداوند منان برای این عزیز آرزومندیم که هر چه سریعتر شفا یافته و به سلامتی کامل برسند از این حیث التماس دعای خیر از مردم بزرگوار دارم.

امام جمعه موقت بیله‌سوار با تبریک سوم شعبان که مصادف با میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار است تصریح کرد: این روز را خدمت شما نمازگزاران و پاسداران سبز پوش تبریک عرض می‌کنم. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  طلایه‌دار حرکت‌های مردمی و حمایت از  مردم بوده و پشتیبانی از مستضعفین، حمایت از آنها  و اخلاص در عملکرد از شاخصه‌های خاص این مجموعه عزیز و مبارک  است.

خطیب جمعه بیله سوار با اشاره به هجمه‌های رسانه‌های غربی علیه ایران اسلامی در مورد سیل اخیر، افزود: سیل  ایران آمریکا را به واسطه تحریم‌ها رسوا کرد. وقتی ساختاری مانند هلال احمر، نهادهای امداد رسانی و ساختارهای دارویی مورد تحریم قرار می‌گیرند یعنی بشریت و انسانیت مورد تحریم قرار گرفته است و عاملان این تحریم‌ها به‌دنبال دشمنی  آشکار با مردم هستند.

وی ادامه داد: سیل اخیر هر چند خسارت‌های بسیاری به بار آورد اما از یک سو قطعیت دشمنی دشمنان و قابل اعتماد نبودن آنان را نشان داد و از سوی دیگر آشکار کرد که کشور دارای ظرفیت‌های بسیار عظیمی است که با بهره‌گیری از آنها می‌توان بر مشکلات پیروز شد.

جعفرزاده بیان داشت: روحیه نوع‌دوستی مردم واقعا قابل ستایش است، بعد ازسیل شاهد بودیم که کمک‌های مردمی از سراسر کشور به سمت مناطق سیل‌زده گسیل گشته است و مسؤولان مختلف هر کدام به‌نوبه خود برای مرتفع‌سازی مشکلات مردمی در تلاش هستند و در این میان اما نیروهای مسلح به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش شایسته‌ای ایفا کرده و حقیقتا حرکات درخشانی را ثبت کردند.

امام جمعه موقت بیله‌سوار تصریح کرد: مسؤولان مربوطه با همدلی و به دور از حاشیه به فکر رفع آلام و درد مردم باشند، وعده‌هایی داده نشود که بعدها نتوان عمل کرد چرا که این مهم روح مردم را جریحه‌دار می‌کند.


خروج