امام جمعه موقت پارس آباد:

شهروندان به یاری سیل‌زدگان کشور بشتابند

امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد گفت: شورای شهر می‌توانند از بین جوانان و تحصیل‌کردگان این شهرستان فردی را به‌عنوان شهردار انتخاب نمایند.

شهروندان به یاری سیل‌زدگان کشور بشتابند

حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان پارس‌آباد سعادت ابدی انسان را در گرو تقوای الهی و رعایت کردن حلال و حرام الهی دانست و اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های اهل تقوا توجه به زمان و مکان است و در  ماه‌های رجب و شعبان و رمضان خداوند درب‌های رحمت و مغفرت را به روی بندگانش باز می‌کند که فرصتی طلایی برای بندگی بیشتر است.

وی با اشاره به ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوریت و اسلامیت دو رکن اساسی و پایه و اساس و رمز ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و به همین دلیل جمهوری اسلامی پس از گذشت 40 سال در مقابل استکبار سرپا ایستاده است.

امام جمعه موقت شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران خودشان در سرنوشت کشور دخالت دارند و مسؤولان هم به‌عنوان خادم این ملت هستند.

خطیب نماز جمعه این هفته شهرستان پارس آباد افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران، تنها حکومتی است  که از روی دلیل و منطق به وجود آمده است.

احمدی در ادامه ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های سیل‌زدگان کشور از شهروندان شهرستان پارس‌آباد خصوصا عشایر غیور خواست تا با جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به یاری هموطنان سیل زده بشتابند.

امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد در ادامه بیان کرد:  اقدام اخیر ترامپ که بلندی‌های جولان لبنان را به عنوان قسمتی از  خاک رژیم صهیونسیتی معرفی کرده است، نتیجه ضعف سازمان‌های بین‌المللی است.

احمدی خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر پارس آباد در خصوص لزوم انتخاب شهردار گفت: شورای شهر می‌توانند از بین جوانان و تحصیل‌کردگان این شهرستان فردی را به‌عنوان شهردار انتخاب نمایند تا با انتخاب شهردار وضعیت نابسامان شهر سر و سامان بگیرد.


خروج