امام جمعه خلخال:

مساله اشتغال مهم‌ترین مشکل شهرستان خلخال است

امام جمعه شهرستان خلخال یکی از مهم‌ترین مشکلات امروز شهرستان خلخال را اشتغال دانست و افزود: امسال از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته مسؤولان باید تلاش مجدانه خود را بر اشتغال جوانان منطقه وقف کنند.

مساله اشتغال مهم‌ترین مشکل شهرستان خلخال است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان خلخال با اشاره به فرارسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: یکی از اهم واجبات جامعه امروز و مردم حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر توطئه‌های استکبار است.ایران تنها کشوری است که بعد از 40 سال توانسته مستقل باشد و استقلال خود را حفظ کند.

وی با اشاره به قدمت شهرستان خلخال گفت: کم‌کاری و کم‌لطفی برخی از مسؤولان در گذشته باعث چنین مشکلاتی شده که انتظار می‌رود با جدیت مسؤولان امروز مشکلات منطقه خلخال مرتفع گردد.

امام جمعه شهرستان خلخال یکی از مهم‌ترین مشکلات امروز شهرستان خلخال را اشتغال دانست و افزود: امسال از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته و مسؤولان باید تلاش مجدانه خود را بر اشتغال جوانان منطقه وقف کنند و نباید توان فکری و جسمی جوانان منطقه خلخال به‌دلیل نبود اشتغال هدر رفته و باعث آبادانی شهرستان نشود.

وی در ادامه با تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) یکی از صفات برگزیده آن حضرت را دستگیری از نیازمندان عنوان کرد.

امام جمعه شهرستان خلخال با اشاره به مبعث حضرت رسول اکرم (ص) گفت: مبعث پیامبر اکرم(ص) نجاتبخش امت بادین محبت و آسمانی اسلام بود.

اسدی با اشاره به وضعیت  بحرانی در برخی استان‌های سیل‌زده کشور از همت جمعیت هلال احمر و کمیته امداد حضرت امام (ره) در جمع آوری کمک‌های مردمی ملت نوع‌دوست ایران برای یاری‌رسانی به مردم این مناطق که در گرفتاری سیل گرفتار شده‌اند قدردانی کرد.

امام جمعه خلخال همچنین از همت نیروهای مسلح از جمله سپاه و ارتش در یاری‌رسانی به گرفتاران در مناطق سیل‌زده قدردانی نمود.

وی با اشاره به سفر اخیر استاندار اردبیل به شهرستان خلخال و روستای لرد گفت: استاندار اردبیل در جمع مردم روستای لرد ضمن اشاره به جمعیت 4000 نفری این روستا و 1000 نفر خانوار ساکن از شهر شدن این روستا خبر داد  و بر حل سریع مشکل آب شرب این روستا به خاطر ایثار این روستا و تقدیم اولین شهید مدافع حرم شهید کاویانی قول مساعد داد.

وی از همت استاندار اردبیل در ادامه سفر و تاکید بر حل مشکل زادگاه آیت الله یکتایی در روستای کرین نیز قدردانی کرد.


خروج