یادواره ۱۴۴ شهید والامقام فصل زمستان خلخال برگزار شد

یادواره ۱۴۴ شهید والامقام فصل زمستان شهرستان خلخال با حضور اقشار مختلف مردم، جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدا و ایثارگر برگزار شد.

یادواره ۱۴۴ شهید والامقام فصل زمستان خلخال برگزار شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، در آستانه 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا یادواره 144 شهید والامقام فصل زمستان شهرستان خلخال با مشارکت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسجد مهدیه با سخنرانی امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه خلخال با تاکید بر 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و  144 شهید گرانقدر فصل زمستان شهرستان خلخال گفت: خداوند در سوره توبه می‌فرماید کسانی که در راه خدا شهید می‌شوند، خود خون‌بهای آنان را می‌پردازد و خون‌بهای شهیدان، بهشت است.

حجت الاسلام اسدی افزود: در این معامله خداوند خریدار است و مورد معامله جان انسان و مال انسان و فروشنده خود انسان است، پس شهدا راه خود را آگاهانه انتخاب کردند تا اسلام و قرآن زنده بماند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خلخال نیز در این مراسم با قدردانی از حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم در یادواره شهدا گفت: شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و وظیفه ماست که یاد و نام انها را زنده نگه داریم.

عبداله فرجی با تبریک 22 اسفند سال روز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا تصریح کرد: شهیدان مظهر قدرت ایران اسلامی هستند و اقتدار و آرامش و امنیت کشورمان را مدیون خون شهدای والامقام هستیم و باید قدردان تلاش و مجاهدت آنها باشیم.

منبع: تسنیم


خروج