لزوم لبیک گویی جوانان به بیانیه گام دوم انقلاب

امام جمعه مشگین شهر گفت: جوانان در راستای لبیک‌گویی به بیانیه گام دوم‌‌ مقام معظم رهبری در عرصه‌ علم و پژوهش وارد میدان شوند.

لزوم لبیک گویی جوانان به بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از فارس،حجت الاسلام غلامرضا باوقار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: زندگی اسلامی همان اجرای فرامین قرآن است و شرب خمر عامل اصلی فساد جسم و روح انسان است و جامعه را به تباهی می‌کشاند.

وی افزود: جوانان در راستای لبیک‌گویی به بیانیه گام دوم‌‌ مقام معظم رهبری در عرصه‌ علم و پژوهش با الگوبرداری از امام‌ باقر (ع) وارد میدان شوند.

امام جمعه شهرستان مشگین شهر بیان داشت: ثروت معنوی و اعتقادی و پیام‌های دفاع مقدس باید به بهترین شکل ممکن برای نسل امروز جامعه انتقال داده شود، روحیه ایثار و شهادت‌طلبی ضامن‌ معنویات جامعه است که برنامه راهیان نور در این مسیر گام‌‌های مهمی برداشته است.

باوقار در ادامه حفظ منابع طبیعی را یکی از اصول مهم در آموزه‌های اسلامی دانست و گفت: اگر‌ کسی در بحث منابع طبیعی و ملی خیانت و کوتاهی انجام داده باید به مردم معرفی و طبق قانون برخورد شود.

امام جمعه مشگین شهر تاکید کرد: با گره زدن مشکلات اقتصادی به برجام‌ دچار برخی مشکلات شده‌ایم، مسؤولان با پندگیری از برجام بدانند که اعتماد به اروپا هم‌ خطاست، هشت ماه پیش رهبر معظم انقلاب اسلامی به دولتمردان نسبت به اعتماد نکردن به اتحادیه اروپا هشدار دادند.


خروج