یادواره ۲۷ شهید تروریستی خاش زاهدان در پارس‌آباد برگزار شد

با حضور خانواده‌های معظم شهدا، مسئولان و مردم یادواره ۲۷ شهید تروریستی خاش زاهدان با محوریت شهید داوود میزرایی در دانشکده کشاورزی مغان پارس‌آباد برگزار شد.

یادواره ۲۷ شهید تروریستی خاش زاهدان در پارس‌آباد برگزار شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، با حضور خانواده‌های معظم شهدا، مسئولان و مردم یادواره 27 شهید تروریستی خاش زاهدان با محوریت شهید داوود میزرایی در دانشکده کشاورزی مغان پارس‌آباد برگزار شد.

سخنران این یادواره  در این مراسم اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا در جامعه به عنوان یک امر نهادینه شده امری لازم و ضروری است و باید با تداوم این مراسمات در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گام برداشته و به تمامی اهداف خود در راستای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.

وی بیان کرد: یادواره‌های شهدا مجالس تجلیل از شهدا محسوب می‌شود و مسئولان و مردم در امر برگزاری یادواره‌های شهدا دین و وظیفه‌ای خطیر و حساس بر عهده دارند و باید به وظایف خود عمل کنند چرا که در این یادواره‌ها باید اهداف و ارزش‌های والامقدس انقلاب اسلامی حفظ و صیانت شود.

سخنران ادامه داد: تداوم برگزاری  یادواره‌های شهدا به یک امر نهادینه تبدیل شده و باید بیش از پیش در برگزاری این یادواره‌ها تلاش شود تا بتوانیم در امر ادای دین در برابر شهدای والامقام به شکل مناسب و قابل قبول عمل کنیم و یاد و خاطره شهدای والامقام را برای همیشه گرامی نگهداریم.

وی بیان کرد: مهم‌ترین هدف ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که برای دستیابی به این مهم از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم تا بتوانیم این فرهنگ و رسالت را در جامعه تداوم بخشیده و به اهداف خود در ارتباط با دفاع از این آرمان‌ها دست یابیم چرا که شهدای والامقام کشورمان فداکاری‌های خود را به دنیا ثابت کرده‌اند و برای دفاع از خاک میهن اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند.


خروج