امام جمعه پارس آباد:

فراموشی ارزش‌های دینی جامعه را به انحراف می‌کشاند

امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: اگر در جامعه ارزش های دینی و معنوی فراموش شود جامعه به سمت انحراف پیش می رود.

فراموشی ارزش‌های دینی جامعه را به انحراف می‌کشاند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت الاسلام سید سعید رشادی امام جمعه شهرستان پارس آباد در خطبه های این هفته نماز جمعه پارس آباد که در مصلی امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اگر در جامعه ارزش‌های دینی و معنوی فراموش شود جامعه به سمت انحراف پیش می‌رود.

وی در خصوص هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی گفت: روحانیت و معلمان و مربیان آموزش و پرورش نقش مهم و اساسی در امر تربیت اسلامی در جامعه دارند.

رئیس شورای فرهنگی عمومی  شهرستان پارس آباد ادامه داد: اگر تربیت اسلامی در آموزش و پرورش  فراموش شود مشکلات عدیده‌ای در جامعه پیش می‌آید و موجب انحراف علم می‌گردد.

امام جمعه شهرستان پارس آباد با اشاره به 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال 1357 به دستور حضرت امام(ره) در راستای رفع فقر، بیان کرد: گره‌گشایی از کار مومن، موجب رضایت پروردگار می‌شود و اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره)  در سطح کشور،  ستودنی است.

حجت الاسلام رشادی همچنین در خصوص 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری، عنوان کرد: انسان نباید در انجام کار خیر و نیکوکاری،  فرصت‌سوزی کند.

وی با اشاره به 15 اسفند روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، تاکید داشت: در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و توسعه فضای سبز باید در این خصوص بیشتر تلاش کنیم.

امام جمعه شهرستان پارس آباد اظهار داشت: امروز دشمنی استکبار تنها با ایران نیست،  بلکه با دین اسلام و قرآن است که جمهوری اسلامی ایران به برکت اسلام و قرآن بر دشمنان پیروز خواهد شد.


خروج