خلخالی ها در راهپیمایی 22 بهمن پرشور شرکت کردند

همزمان با سراسر کشور اهالی شهرستان خلخال با چهل و یکمین حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام راحل ، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

خلخالی ها در راهپیمایی 22 بهمن پرشور شرکت کردند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل،  هزاران نفر از دانش آموزان ، دانشجویان ، فرهنگیان، بازاریان ، کارگران ، کشاورزان و ورزشکاران در کنار روحانیان و مسئولان محلی خلخال در هوایی سرد و برفی با شرکت در این راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل یکبار دیگر جلوه های مشارکت ، همدلی و پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
چهل و یکمین راهپیمایی 22 بهمن مردم خلخال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ساعت 10.30 صبح امروز در حالی که پیشاپیش شرکت کنندگان امام جمعه ، نماینده مردم در مجلس ،فرماندار و روحانیان حرکت می کردند، از میدان معلم این شهر آغاز و پس از طی مسیر خیابان امام خمینی (ره) با تجمع راهپیمایان در میدان جانبازان و سخنرانی فرماندار این شهرستان قرائت قطعنامه و تایید آن توسط راهپیمایان پایان یافت.
فرماندار خلخال در این مراسم با اشاره به حساسیت بالای راهپیمایی امسال سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با توجه به تحولات اخیر در منطقه تلاش دسمن برای تلخ کردن شیرینی جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کام ملت ،حضور مردم در صحنه های مختلف را عامل اصلی دوام و بقای انقلاب و دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف دانست و از حضور پرشور و گسترده مردم در این راهپیمایی قدردانی کرد.
فریدون بابایی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل درسال 57 سرآغاز شکل گیری سایر انقلاب های مردمی در جهان بود و تنها انقلابی است که مسیر تاریخ را عوض کرد و موجب تحول بزرگ سیاسی در سطح دنیا شد.
وی اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروزه کشورمان در اوج اقتدار ، عظمت، سربلندی و شوکت بوده و چشم همه مظلومان عالم برای رهایی از دست ابرقدرت ها و استکبار به انقلاب و نظام اسلامی ایران دوخته شده است.
حضور صدها کودک به همراه والدین ،معلولین ،سالمندان ،جانبازان و اقشار مختلف مردم از ویژگی های خاص راهپیمایی امروز مردم خلخال بود.
مشابه این مراسم با حضور پرشور مردم در شهرهای کلور مرکز بخش شاهرود و هشجین مرکر بخش خورش رستم شهرستان خلخال برگزار شد.


خروج