یادواره شهدای فصل زمستان شهرستان گرمی برگزار شد

در گرامیداشت چهلمین سالگرد پروزی انقلاب اسلامی عصر امروز یادواره شهدای گرانقدر سه ماهه چهارم شهرستان گرمی برگزار شد.

یادواره شهدای فصل زمستان شهرستان گرمی برگزار شد

در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عصر امروز یادواره شهدای گرانقدر سه ماهه چهارم شهرستان گرمی با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

امام جمعه گرمی در این یادواره با اشاره به جایگاه شهدا نزد خدا اظهار داشت: سبک زندگی شهدا را باید مطالعه کرد و برای خود و به ویژه جوانان خود الگو قرار داد چرا که الگوگیری از شهدا زمینه‌ساز تعالی واقعی جامعه می‌شود.

حجت‌الاسلام یدالله صفری با بیان اینکه دوستدار  واقعی شهدا کسی است که تنها از اسم شهدا استفاده نکند، افزود: باید سبک و سیره زندگی شهدای والامقام در جامعه بین مردم ترویج شود.

 وی بیان کرد: باید همگان حتی برادر شهید هم باشد هر کس برای تحقق و عملیاتی شدن آرمان و اهداف شهدا تلاش کرده و مانند شهیدان عمل کند تا بتوانیم قدردان تلاش‌ها و ایثارگری‌های شهدا والامقام باشیم.

امام جمعه گرمی تصریح کرد: شهدا از ما عمل درست و صادقانه می‌خواهند نه شعار دادن و امید می‌رود همه ما با الگو قرار دادن شهدا پیروان و راهروان اصلی شهدا و حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

صفری خانواده‌های شهدا را استوانه‌های جاویدان نظام و انقلاب و  ولی نعمتان جامعه برشمرد و اظهار کرد: باید در راستای تحقق مطالبات خانواده‌های شهدا در جامعه و تکریم و تجلیل از آنها گام‌های اساسی برداشته شود.


خروج