امام جمعه خلخال:

انقلاب اسلامی معادلات استکبار در جهان را بر هم زده است

امام جمعه خلخال گفت: ایران پرافتخار ما با محوریت انقلاب اسلامی معادلات استکبار در جهان را بر هم زده است.

انقلاب اسلامی معادلات استکبار در جهان را بر هم زده است

حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان خلخال با اشاره به نزدیک شدن به روز حماسه ملی 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ایران پرافتخار ما  با محوریت انقلاب اسلامی معادلات استکبار در جهان را بر هم زده است.

وی افزود: اکنون انقلاب اسلامی به جایگاهی رسیده است که تمامی کشورهای دنیا در سراسر جهان بی‌حضور ایران اسلامی قادر به تصمیم‌گیری در هیچ موضعی نیستند و این نشان از اقتدار ایران اسلامی دارد.

امام جمعه شهرستان خلخال ادامه داد: اکنون این جایگاه نصیب ایران شده که ایران اسلامی دست استکباری آمریکا را از منطقه کوتاه کرده است.

اسدی بیان داشت: خدمات انقلاب اسلامی به ملت ایران بی‌شمار بوده و این خدمات در سایه وحدت و ایستادگی ملت ایران به‌دست آمده است.

امام جمعه خلخال به مراسم تجلیل از مشاهیر و مفاخر خلخال اشاره کرد و گفت: این مراسم که در آن از شخصیت‌های متفکر وانقلابی و خلاق شهرستان خلخال تجلیل خواهد شد در اسفند ماه برگزار و از 13نفر از مشاهیر و مفاخر تجلیل می‌شود.

امام جمعه خلخال در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به سفر اخیر استاندار به خلخال در روز 15 بهمن و برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی در این شهرستان گفت: استاندار اردبیل به جد پیگیر مسائل، مشکلات شهرستان خلخال بوده و در قولی که صریحا در این جلسه بیان کرد؛ شهرستان خلخال از این پس از حمایت‌های ویژه درحوزه اقتصاد، عمران و اشتغال برخوردار خواهد بود.

اسدی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایام فاطمیه و تشریح این مناسبت به تبیین اهداف عالیه این بانوی اسلام در همراهی حضرت علی (ع) و پیامبر مکرم اسلام(ص) در تبلیغ معارف دین اسلام پرداخت.

امام جمعه خلخال با اشاره به مناسبت ملی 22 بهمن از حضور یکپارچه مردم قدرشناس خلخال در این حماسه ملی خبر داد و افزود: مردم خلخال در این روز حماسی پاسخی با بصیرت به استکبار خواهند داد.


خروج