مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال:

شهداء مکتب آموختگان حریم انقلاب و ولایت بودند

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال مهمترین درس شهدا در جامعه را ولایت پذیری و حق طلبی عنوان نمود و گفت: شهداء مکتب آموختگان حریم انقلاب و ولایت بودند.

شهداء مکتب آموختگان حریم انقلاب و ولایت بودند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت الاسلام جعفر توحیدی شامگاه گذشته در مراسم یادواره 22 شهید والامقام پایگاه شهید مدنی مسجد قائمیه شهر خلخال اظهار کرد: شهداء مکتب‌آموختگان حریم انقلاب و ولایت بودند.

وی افزود: شهدایی که با اقتدا به امام راحل(ره)  و اطاعت از ایشان در زمانی که انقلاب نوپا بود و دشمنان قصد اخلال و براندازی آن را داشتند در میدان حضور یافتند و از انقلاب دفاع کردند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال، تصریح کرد: امروز اگر صدها توطئه برای کشور از سوی استکبار جهانی و متحدان منطقه‌ای و جهانی در قالب تحریم‌های اقتصادی و هجمه‌های فرهنگی دیده می‌شود این اقدامات دشمن در برابر بصیرت مردم توانی ندارد و  این ملت بزرگ ایران اسلامی هستند که بار دیگر تحقیر آمریکا را در روز 22 بهمن رقم خواهند زد.

توحیدی گفت: با یک نگاه به منطقه محل زندگی باید بدانیم که این امنیتی که داریم را مدیون جانفشانی شهدا هستیم.

وی به بهانه‌گیری‌ها و اقدامات برخی افراد در خصوص FATF اشاره کرد و بیان داشت: عده‌ای با این اقدامات استقلال کشور را خدشه‌دار می‌کنند که باید بصیرت مردمی و انقلابی ملت همواره در حفظ تمامیت ارضی این کشور و نظام  نهادینه شود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال ادامه داد: تا کیلومترها در مرزهای ما کسی جرات ورود به کشور را ندارد و این اقتدار در سایه نظام شکوهمند انقلاب اسلامی و مجاهدت رزمندگان غیور به‌دست آمده است.

وی یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را گرامی داشت و مهمترین درس شهدا به جامعه را ولایت پذیری و حق طلبی عنوان نمود.


خروج