امام جمعه خلخال:

سردرگمی استکبار جهانی ازسیلی گوش نواز ملت ایران در 9 دی

امام جمعه خلخال گفت: سیلی گوش نواز ملت ایران در 9 دی باعث سردرگمی استکبار جهانی شده است.

سردرگمی استکبار جهانی ازسیلی گوش نواز ملت ایران در 9 دی

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت‌الاسلام کریم اسدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه خلخال با اشاره به حضور گسترده مردم ایران اسلامی در حماسه ۹ دی، اظهار کرد: حماسه حضور ملت ایران سیلی گوش‌نوازی بر چهره استکباری آمریکا و منافقان داخلی و خارجی بود که سردرگمی آنان را به دنبال داشته است.

وی با اشاره به سیاست های خصمانه استکبار در رویارویی با ملت قهرمان ایران گفت: استکبار در منطقه به دنبال جای پای دوباره است و در این هیاهو از هر شیطنتی فروگذار نخواهد کرد.

امام جمعه خلخال با اشاره به اهداف استکباری آمریکا در منطقه و حضور در منطقه از آن سوی دنیا، تصریح کرد: آمریکا در سوریه به دنبال تضعیف جبهه مقاومت، تامین امنیت اسرائیل غاصب و تغییر حکومت بشار اسد بود که با صرف هزینه‌های 7 تریلیون دلاری خود به اهدافش نرسید و ناکام ماند.

اسدی ایران را حامی مظلومان و ستمدیدگان جهان دانست و افزود: در کجای جهان کشور و ملتی حامی مستضعفان و مظلومان است و  این تنها ایران اسلامی با رهبری مقام مظعم رهبری حضرت امام خامنه‌ای است که در دنیا اکنون حرفی برای گفتن دارد.

وی بیان داشت: ایران اسلامی یک تنه با تمامی جریانات فتنه، تحریم‌ها و مشکلات مقابله کرده و در مقابل استکبار جهانی نیز به هر شیطنتی برای از پای درآوردن دست زده که تاکنون در سایه رهبری ارزشمند مقام معظم رهبری، آمریکای جهانخوار همیشه رسوا از منطقه خارج شده است.

امام جمعه خلخال گفت: دشمنی آنها در ظاهر یک قالب دارد و در دلهایشان دشمنی‌شان فرق و به مراتب بیشتر است و ملت ایران باید هوشیار باشد.


خروج