همایش میثاق با ولایت در خلخال برگزار شد

همایش میثاق امت با ولایت در خلخال و مناطق تابعه این شهرستان برگزار و سالروز حماسه و بصیرت مردمی 9 دی گرامی داشته شد.

همایش میثاق با ولایت در خلخال برگزار شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از ایرنا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه روز یکشنبه در این مراسم 9 دی را تجلی ایمان و حضور آگاهانه مردم غیرتمند و با بصیرت ایران اسلامی در مقابل دسیسه بزرگ دشمنان کشور دانست.

سرهنگ جهانبخش عطایی گفت: سالروز 9 دی تجلی قدرت خدا ، حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ، برخاسته از بصیرت ، دشمن شناسی ، وقت شناسی و حضور در عرصه مجاهدانه مردم در صحنه است.

وی اظهار داشت: حماسه 9 دی از لحاظ حضور وظیفه شناسانه مردم در صحنه کاملا شبیه حرکت های صدر اسلام بوده و در این روز بزرگ برخلاف تبلیغات گسترده دشمنان ملت نه تنها صدمه ای از فتنه دشمنان متوجه کشور نشد بلکه حضور آگاهانه مردم پایه های انقلاب اسلامی را تقویت و مانع از دستیابی دشمن به اهداف خود به بهانه های مختلف شد.

نظرپور از اساتید دانشگاه تهران نیز در این همایش گفت: برگزاری آیین های مختلف در ایام خاص از جمله سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، روز قدس و 9 دی مختص گروه جناحی و سیاسی خاصی نبوده و باید مراسم این روزها بدور از گرایش های جناحی و سیاسی برگزار شود.

وی اظهار داشت: وقتی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های دشمن هر روز بیشتر می شود برگزاری چنین همایش هایی با حضور اقشار مختلف مردم فشار مضاعف بر روی دوش جامعه را کمتر کرده و بر تقویت وحدت و همدلی در جامعه کمک می کند.

او همایش امروز میثاق با ولایت مردم خلخال و حضور یکپارچه گروه ها و اقشار مختلف در این مراسم را از نمونه ای از نکات بارز و مثبت یک منطقه با بافت فرهنگی و مذهبی خاص ذکر کرد و گفت: در کنار هم بودن مردم ، مشارکت حداکثری و حضور در صحنه در مواقع مورد نیاز نظام همواره موجب خوف و وحشت دشمن از مردم با بصیرت کشور می شود.


خروج