برگزاری مراسم تبیینی و تحلیلی گرامیداشت حماسه 9 دی در سرعین

مراسم تبیینی و تحلیلی گرامیداشت حماسه 9 دی به همت اداره شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سرعین و با شرکت اقشار مختلف مردم و با حضور مسئولین محلی در محل مسجد صاحب الزمان(عج) این شهرستان برگزار شد .

برگزاری مراسم تبیینی و تحلیلی گرامیداشت حماسه 9 دی در سرعین

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سرعین ،  حجت الاسلام نجات فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در سخنانی گفت : حماسه 9 دی تجلی هوشمندی و بصیرت مردم و روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است . 

وی افزود :  حماسه 9 دی روز بصیرت ، میثاق امت با ولایت ، دشمن شناسی ، پرده گشایی از چهره فتنه گران و نفاق است و آن ملتی سربلند و پیروز است که با بصیرت و آگاهی زندگی کند . 

حجت الاسلام فیاضی خاطر نشان کرد : مردم فهیم ایران در 9 دی 88 بمدت 8 ماه بی حرمتی به انقلاب و عاشورا و امام حسین(ع) را تحمل نکردند بصورت آگاهانه وارد صحنه شدند بساط فتنه گران را تا ابد برچیدند .   

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد : روشنگری وظیفه همگانی است و بصیرت و آگاهی نیازمند جامعه است یکی از علائم مهم بصیرت همراهی با رهبری و در راستای حرکت کردن منویات مقام معظم رهبری است .   

حجت الاسلام فیاضی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه حماسه 9 دی ماندگارترین تجلی حضور مردم در دفاع از نظام اسلامی بود افزود : تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی نقش بسته است و حماسه 9 دی را می توان یکی از بزرگترین این نقاط در تشخیص حق از باطل دانست .  

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در ادامه گفت : مشکلات اقتصادی ربطی به تحریم آمریکا ندارد 80 درصد مشکلات معیشتی مردم به عدم مدیریت و یا سوء مدیریت مسئولین کشور برمی گردد جنایتکارترین کشور در جهان آمریکاست کشور ما کشور کودتاخیز نیست آن جایی که پای آمریکا در میان باشد کودتا برپا می شود و ایستادگی ملت غیور و خون شهداء منجر شد که آمریکا خاورمیانه را تا ابد ترک کند .      

گفتنی است پخش کلیپ  ، شعر خوانی و شعار لبیک یا حسین(ع) ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر فتنه گر از دیگر برنامه مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در شهر توریستی سرعین بود .   


خروج