امام جمعه پارس آباد:

نظام جمهوری اسلامی ایران قابل مقایسه با هیچ نظامی در سطح جهان نیست

امام جمعه پارس آباد گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران قابل مقایسه با هیچ نظامی در سطح جهان نیست.

نظام جمهوری اسلامی ایران قابل مقایسه با هیچ نظامی در سطح جهان نیست

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت الاسلام رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر پارس‌آباد با اشاره به ۹ دی هفته بصیرت، گفت: در سال ۸۸ دشمن با ایجاد بحران به دنبال اجرایی کردن انقلاب مخملی در کشورمان بود که خوشبختانه با هوشیاری مردم ایران توطئه‌های دشمنان نقشه بر آب شد.
 
وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران قابل مقایسه با هیچ نظامی در سطح جهان نیست، زیرا این نظام بر پایه قرآن و اعتقاد است و در راه این نظام جوانان پاک و معصوم از جانشان گذشته‌اند که در هیچ کشور دنیا نظیری ندارد .
 
رشادی با بیان اینکه تشکیل دهنده بدنه و پیکره اصلی نظام خود مردم هستند، تصریح کرد: تا زماني كه مردم پشتيبان ولايت فقيه باشند و حول محور اتحاد و یکپارچگی و وحدت حركت كنند، فتنه و جبهه استکبار نمي‌تواند وارد بدنه اين انقلاب شود.
 
وی افزود: هنوز هم استکبار جهانی با انقلاب و نظام ما آشنایی ندارد و به همین خاطر هر نیرنگ و برنامه‌ای که بر علیه ما پیاده می‌کنند خود دچار آن می‌شوند .
 
خطیب جمعه پارس آباد مغان با تبریک هفتم دی ماه روز نهضت سواد آموزی، گفت: یکی از تاکیدات حضرت امام خمینی(ره) نهضت سواد آموزی بود و با عملیاتی شدن آن امروزه مربیان و مدرسان نهضت سواد آموزی با گذراندن شرایط سخت در روستاها مشغول سواد آموزی هستند و امروز به برکت این انقلاب، علم و دانش در کشورمان شکوفا کرده و جمهوری اسلامی ایران هم اکنون جزو کشورهای باسواد از نظر تحقیق و پژوهش به حساب می‌آید.
 
امام جمعه پارس آباد مغان همچنین با اشاره به هشتم دی ماه روز شهرستان پارس آباد، عنوان کرد: اين روز یادآور حماسه مرزنشينان پارس آباد مغان در راهپیمایی ضد فتنه و حمایت از ولایت فقیه است که برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسیده، روزی که جلوتر از 9 دی بود و حماسه باشکوه‌تری را در سطح کشور رقم زد.
منبع: ایسنا


خروج