1399/09/01

استاندار اردبیل: بسیج همواره در خط مقدم خدمت به مردم و امیدآفرینی تلاش می‌کند

استاندار اردبیل گفت: بسیج همواره در خط مقدم خدمت به مردم و امید آفرینی تلاش می‌کند و امروز برای کمک به کادر درمانی همزمان با هفته بسیج با اجرای طرح بزرگ شهید سلیمانی در کنار مدافعان سلامت خواهند بود.

استاندار اردبیل: بسیج همواره در خط مقدم خدمت به مردم و امیدآفرینی تلاش می‌کند

اکبر بهنامجو در جمع بسیجیان مجری طرح بزرگ شهید سلیمانی در اردبیل اظهار داشت: با هماهنگی صورت گرفته در قالب طرح بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی نیروهای بسیج با همکاری کادر درمانی به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا به صورت جدی وارد عمل خواهند شد.

وی از غربالکری خانه به خانه مردم در سطح استان اردبیل خبر داد و افزود: نیروهای مجری بسیج در این طرح در خانه ها حضور یافته و با پر کردن فرم های پرسش نامه و انجام اطلاع‌رسانی های لازم برای کاهش دامنه شیوع و گسترش بیماری ویروسی کرونا در جامعه تلاش خواهند کرد.

بهنامجو با تاکید بر لزوم همکاری مردم با عوامل اجرایی طرح شهید سلیمانی تصریح کرد: همکاری و مشارکت بالای مردم با عوامل اجرایی طرح شهید سلیمانی یک امر الزامی است و هرچه مشارکت و همکاری مردم در روند اجرای این طرح بالاتر باشد موفقیت به مراتب بیشتر می‌شود.

استاندار اردبیل با اشاره به نحوه اجرای طرح شهید سلیمانی بیان کرد: در مناطق محروم افراد زیادی هستند که بخاطر حفظ شخصیت تحت پوشش هیچ ارگانی نیستند و کسی را ندارند که برای آنها دارو و امکانات تهیه کنند و بسیج در چنین شرایطی کمک یار آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیج همواره در خط مقدم خدمت به مردم و امید آفرینی تلاش می‌کند اظهار کرد: بسیج همواره در خط مقدم خدمت به مردم و امید آفرینی تلاش می‌کند و امروز برای کمک به کادر درمانی همزمان با هفته بسیج با اجرای طرح بزرگ شهید سلیمانی در کنار مدافعان سلامت خواهند بود.


خروج