1399/08/25

فرمانده سپاه اردبیل: باید در عرصه فضای مجازی برای شکست دشمن آماده‌باش باشیم

فرمانده سپاه حضرت عباس ( ع) استان اردبیل گفت: باید در عرصه فضای مجازی نیز به ابتکار عمل، مهارت و توانمندی دست یابیم تا جوانان ما در جنگ روانی دشمن پیروز شوند.

فرمانده سپاه اردبیل: باید در عرصه فضای مجازی برای شکست دشمن آماده‌باش باشیم

سردار پاسدار جلیل بابازاده ظهر امروز در نشست هم‌افزایی فعالان رسانه اردبیل اظهار داشت: در هر تکلیف و مسئولیتی به معنی واقعی باید بسیجی بود و در همین راستا هرجایی که افراد دلسوز انقلاب هستند، بسیج نیز بوده است خوشبختانه رسانه‌ها و خبرنگاران مظلومانه در خط مقدم جنگ نرم ایستاده‌اند ،باید در عرصه فضای مجازی نیز به ابتکار عمل، مهارت و توانمندی دست یابیم تا جوانان ما در جنگ روانی دشمن پیروز شوند. 

وی افزود: سالهاست دلسوزان استان از عملکرد خبرنگاران انتقاد کرده و می‌گویند فقدان نیروهای متخصص به عنوان مهم‌ترین خلاهایی است که رسانه‌های اردبیل در بحث مطالبه‌گری و مقابله با جنگ روانی دشمنان نمره قابل قبولی نمی‌گیرند.

فرمانده سپاه حضرت عباس ( ع) استان اردبیل بیان کرد: بارها خبرنگاران اردبیل به مناسبت روز خبرنگار طی یادداشت‌های برخی نوشته‌اند افرادی به جای مشکل‌گشایی با دریافت پول ازبیت‌المال خلق تیترهایی جهت تاییدات عده‌ای از مدیران می‌کنند.

بابازاده ادامه داد: بعضی نوشته‌اند برخوردهای نادرست شدید و متمادی به خصوص از سوی مدیران ارشد  وبعضی بزرگان اردبیل با خبرنگاران باعث محافظه‌کاری و فرار افراد کار آمد و جایگزین اشخاص متملق و چاپلوس که مقبول و مورد نیاز دشمنان  است در رسانه ها شده که بستر فعالیت‌های نادرست برای رسانه‌ها فراهم می‌کند.

وی تصریح کرد: این‌ها یعنی تلاش برای خنثی کردن هدف،عشق، ایمان و امنیت و بسیجی بودن و سؤ‌ال اینجاست که چه کسانی وظیفه سازماندهی و برنامه‌ریزی برای به فعل رساندن پتانسیل‌های آن  در استان دارد؟


خروج