1399/08/17

گزارشی از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

نماز جمعه این هفته در 5 شهر استان اردبیل با رعایت کامل و دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

گزارشی از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات آمریکا گفت: تا زمانیکه دولتمردان آمریکا خوی استکباری دارند و در فکر سلطه بر دولتها و ملتها هستند با ما دشمنی خواهند کرد و آمدن و رفتن فردی در آن تأثیری نخواهد داشت.

حجت الاسلام جوادی امام جمعه موقت انگوت با اشاره به گرانی های افسار گسیخته در جامعه , بر نظارت جدی مسئولین برای کنترل گرانی ها تاکید کرده خواستار حمایت از اقشار کم درآمد جامعه شد.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه بیله سوار از زحمات نماینده مردم شهرستانهای بیله سوار، پارس آباد و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی به خاطر حضور اعضای کمیسیون کشاورزی در منطقه قدردانی کرده از سایر مسوولان استانی خواستند نسبت به توسعه و رونق اقتصادی منطقه توجه ویژه ای داشته باشند.

حجت الاسلام مرادی امام جمعه موقت جعفرآباد با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص جنگ بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: قره باغ خاک آذربایجان است و باید جنگ خاتمه یافته و این منطقه به آذربایجان برگردانده شود.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز با اشاره به ادامه جنگ آذربایجان و ارمنستان در مورد منطقه قره باغ فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص قره باغ را فصل الخطاب عنوان کرده گفت مناطق اشغال شده باید به جمهوری آذربایجان برگردانده شود.

به دلیل وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا در برخی مناطق استان اردبیل با نظر ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا و تایید نماینده محترم ولی فقیه در استان، مراسم نماز جمعه در شهر‌های اردبیل، مشگین شهر، خلخال و پارس آباد، لاهرود، رضی، کلور و هشجین برگزار نشد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما


خروج