1399/04/07

همایش گرامیداشت شهدای هفتم تیر در اردبیل برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن سالروز به شهادت رساندن آیت الله بهشتی و ٧٢ تن از یاران باوفای انقلاب اسلامی مراسم گرامیداشتی به همین مناسبت در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

همایش گرامیداشت شهدای هفتم تیر در اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، همایش گرامیداشت شهدای هفتم تیر و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی  با حضور جمعی از مسئولان استانی و مردم شهید پرور اردبیل در سالن ولایت برگزار شد در این مراسم حجت الاسلام میثم فیاضی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل  ضمن قدردانی از مجموعه دستگاه قضا در تامین امنیت و آرامش جامعه گفت:  شهدای هفتم تیر با نثار خود ریشه های انقلاب اسلامی را مستحکم تر کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) به شعار  هفته  قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: امروز آمریکا مظهر کشتار، نژادپرستی و استثمار جهانی است و با اقدامات اخیر خود به منفورترین دولت ناقص حقوق بشر در جهان تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه از ششم تا دوازدهم تیرماه بعنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است گفت: هدف از این نامگذاری روشنگری جامعه درباره سیاست‌های خصمانه و طاغوت زمان است.

حجت الاسلام فیاضی هدف از برگزاری برنامه ها در این هفته را روشنگری افکار عمومی در خصوص جنایات آمریکا علیه بشریت و ادعاهای دروغین این دولت در جهان عنوان کرد و گفت: دولت آمریکا در اوایل انقلاب نیز توسط دست نشانده های خود دست به ترورهای ناجوانمردانه زد تا با ترور بهترین مردان انقلابی کشور از جمله شهدای 7 تیر در مسیر انقلاب اخلال ایجاد کند ولی لطف الهی شامل حال ملت ایران شد یطوریکه در 40 سال گذشته امروز این خود آمریکا است که در سراشیبی سقوط قرار دارد.

وی ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی را یادآور شد و گفت: آخرین اقدام ترور مستقیم آمریکا، شهادت فرمانده جبهه مقاومت بود که با عکس العمل جهانی مواجه شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) در پایان سخنان خود لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور را متذکر شد و گفت: اقدامات قوه قضائیه در خصوص مبارزه با مفسدان اقتصادی قابل توجه است و امیدواریم تداوم این کار منجر به خشکاندن ریش فساد در کشور شود.

وی تنها را پیشرفت کشور  را انتخاب افراد صالح در امور کشور عنوان کرد و گفت: مردم با انتخاب خود سرنوشت کشور را رقم می زنند و اگر این انتخاب اگاهانه و با بصیرت نباشد کشور دچار مشکلات مختلف خواهد شد.

حجت الاسلام فیاضی از نفوذ در بدنه دولت  به عنوان مهمترین عامل ناکامی در پیشرفت کشور نام برد و گفت: افراد نفوذی در بدنه دولت مأموریت دارند تا با القاء تفکرات غرب گرایانه، مانع پیشرفت کشور در همه ابعاد شوند بنابراین تنها راه نجات کشور و حرکت به سمت پیشرفت انتخاب افراد صالح و جلوگیری از پروژه نفوذ در کشور است.


خروج