1399/04/05

مسابقه کتابخوانی «نماز چیست؟» به قلم شهید بهشتی برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: مسابقه کتابخوانی «نماز چیست؟» به قلم شهید بهشتی همزمان با دهه کرامت و هفته قوه قضائیه به صورت مجازی برگزار می شود.

مسابقه کتابخوانی «نماز چیست؟» به قلم شهید بهشتی برگزار می شود

سید ناصر اسحاقی گفت: مسابقه کتابخوانی «نماز چیست؟» به قلم شهید بهشتی همزمان با دهه کرامت و هفته قوه قضائیه به صورت مجازی برگزار می شود.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند از طریق سامانه اینترنتی ardebil.farhang.gov.ir و یا کانال فرهنگبانان مساجد در پیام رسان سروش به نشانی https://sapp.ir/farhangbananmasajed مراجعه کنند.

 این مقام مسئول اعلام داشت: شرکت کنندگان می توانند تا تاریخ 25 تیرماه به صورت پیامکی با وارد کردن عدد لاتین گزینه های صحیح هر سوال را به سامانه پیام کوتاه 10008940451 ارسال کنند.

 اسحاقی افزود: این مسابقه فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف مردم و عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج کتاب و کتابخوانی اجرا می شود.

 وی خاطر نشان کرد: این مسابقه با مشارکت معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل و موسسه فرهنگی هنری تصویر هنر آرتا برگزار می شود.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: به منتخبان برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

 اسحاقی تاکید کرد: چنین مسابقه های فرهنگی فرصت مغتنمی برای والدین است تا فرزندان خود را معارف نماز بیشتر آشنا کنند و باید بستر مشارکت فرزندان در چنین مسابقه ها را فراهم کنند تا شاهد رشد فکری و عقیدتی آنها باشند.

منبع:شبستان


خروج