1398/11/22

پیام یوم الله ٢٢ بهمن مبارزه با استکبار جهانی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: پیام اصلی یوم الله ۲۲ بهمن مبارزه با استکبار جهانی می باشد.

پیام یوم الله ٢٢ بهمن مبارزه با استکبار جهانی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل،حجت‌الاسلام ولی نظرپور در اجتماع باشکوه مردم اردبیل در پایان راهپیمائی یوم‌الله 22 بهمن در میدان مصلی اردبیل اظهار کرد: مردم ولایتمدار اردبیل در این هوای سرد و برفی تنها با نیت تجدید عهد و پیمانی مجدد با انقلاب و ارزش‌های اسلامی به میدان آمدند تا به دنیا ثابت کنند که این انقلاب با تمام داشته‌ها و سرمایه‌های خود زنده است.
رئیس ستاد دهه فجر استان اردبیل استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران را نه حقیقی به شرق و غرب توصیف و خاطرنشان کرد: امام راحل با همراهی ملت بزرگ ایران در سال 57 کاری را برمبنای شعار لااله الا الله و اصل توحید انجام دادند که امروز تشنگان آزادی و عدالت تدوم‌بخش این مسیر عزتمندانه هستند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل همه سرمایه‌های انقلاب اسلامی را در دفاع از حق و حقوق مظلومان و تبری از مستکبران دارای ارزشی والا و اعتباری جهانی دانست و گفت: امام با جامعیتی تمام و دوراندیشی بی‌نظیر برای این انقلاب پایه‌هایی را بنا کرد که امروز خود مردم با مشارکت در صحنه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می‌توانند برای آینده خود تصمیم‌گیری کنند.
حجت الاسلام نظرپور به نزدیکی ایام انتخابات و ضرورت مشارکت آگاهانه مردم در این رویداد سرنوشت‌ساز اشاره کرد و افزود: ملت ایران با راهپیمائی امروز و صحنه بی‌نظیر مشارکت در انتخابات دوم اسفند تمام تحلیل‌های یاوه‌گویان جهان را خنثی خواهند کرد.
وی پیام انقلاب و یوم‌الله 22 بهمن را مبارزه با استکبار و تداوم راه افتخارآفرین امام و شهدا توصیف کرد و گفت: آنهایی که امروز دم از مذاکره با آمریکا و مستکبران می‌زنند در حقیقت آگاه باشند که بیان این مساله نیز خود خیانت به این عهد و پیمان تاریخی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهید سردار سلیمانی را گرامی داشت و بیان کرد: این شهید والامقام ذره‌ای از استقامت و ایستادگی در برابر فزون‌خواهان جهان عقب‌نشینی نکرد و با افتخار تمام در عرصه‌ مجاهدت و جانفشانی در مسیر انقلاب گام برداشت.
نظرپور تضعیف جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین گناه و معصیت دانست و اضافه کرد: هیچکس حق ندارد به این دستاوردها پشت کرده و یا بخواهد مسیری متفاوت طی کند.
وی در پایان گفت: از این استقلال و عظمت ملت ایران دشمنان ما به غیض و غضب افتاده‌اند و به یقین این راهپیمائی باشکوه نیز بر غیض و عصبانیت آنها خواهد افزود.

 


خروج