1398/11/22

حضور پرشور و حماسی مردم اردبیل در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن

چهل‌‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم ایران اسلامی ‌‌‌در هوایی سرد و برفی‌ برگزار و مردم بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

حضور پرشور و حماسی مردم  اردبیل در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن

راهپیمایی باشکوه مردم غیور و ولایی اردبیل در چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی همزمان با سرتاسر ایران اسلامی در زیر بارش برف برگزار شد.

مردم انقلابی استان اردبیل هم‌پای دیگر شهرها در صحنه حاضر شدند تا با وجود تمامی سختی‌ها و فشارهای اقتصادی بار دیگر بر آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکید کنند و  مشت‌های گره کرده خود را بر دهان یاوه‌گویان زنند.

ملت ایران اسلامی با این حضور پرشکوه در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران نشان دادند که مقاومت همچنان استوارتر و پایدارتر از گذشته ادامه دارد...

امسال راهپیمایی ۲۲بهمن شکوه و عظمت خاصی داشت؛ با وجود بارش برف سنگین در اردبیل و برودت هوا، مردم اردبیل باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حاضر بودند.

از پیرو جوان و زن و مرد همه آمده بودند تا شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشند و بگویند که هیچ‌چیز نمی‌تواند آنها را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت جدا کند.

دست‌نوشته‌ها و عکس‌های سردار سلیمانی امسال جلال و عظمت خاصی به راهپیمایی باشکوه 22بهمن بخشیده بود، همه آمده بودند تا اعلام کنند که راه سردار سلیمانی ادامه دارد...

* ایستگاه انقلاب؛ تبلور شور نسل‌های مختلف به همت جوانان گام دومی

جوانان دهه سوم و چهارم انقلاب در چهل‌ویکمین فجر آزادی مجموعه غرفه‌هایی تحت عنوان "ایستگاه انقلاب" را برگزار کردند، این ایستگاه شامل پخش اقلام تبلیغاتی و فرهنگی، اجرای سرود کوثر، اجرای نماهنگ مرد این مسیریم با حضور اباصلت ابراهیمی و غرفه یادگاری با حاج قاسم "جاویدان ایران عزیز ما" بود.

* گروه کوثر به یاد حاج قاسم، سرودی را در مسیر راهپیمایی اجرا کردند و با استقبال بی‌نظیر مردم روبرو شد.

* یادگاری با حاج قاسم؛ جاویدان ایران عزیز ما

* جاویدان ایران عزیز ما؛ افقی بیایید عمودی برمی‌گردید

* جاویدان ایران عزیز ما؛ با اصالت برای ایران

* جاویدان ایران عزیز ما؛ دختران سرزمین برای وطن

* جاویدان ایران عزیز ما؛ لشکریان نسل چهارم انقلاب

* جاویدان ایران عزیز ما؛ سرباز نسل پنجمی

* خبرنگاری در حال دیده‌بانی و انتشار حماسه حضور در فجر ۴۱


خروج