1398/11/21

دعوت نماینده ولی فقیه ‌و استاندار اردبیل برای حضور گسترده در ‌راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی مشترک مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرا خواندند.

دعوت نماینده ولی فقیه ‌و استاندار اردبیل برای حضور گسترده در ‌راهپیمایی ۲۲ بهمن

در این پیام آمده است: انقلاب اسلامی ایران در حالی پنجمین دهه از عمر ارزشمند خود را آغاز می کند که با همه تلاش های خبیثانه و صرف هزینه های گزاف دشمنان، به قدرت بی بدیلی در جهان در عرصه های علمی، نظامی، سیاسی و ...  تبدیل شده است.
این پیام افزوده است : اگرچه ماهیت استکباری و امپریالیستی دشمنان انقلاب اسلامی بخصوص آمریکا در مقاطع مختلف تاریخ آشکار بوده اما در دهه اخیر   به اوج خود رسیده و دشمن همه توان خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دیوانه‌وار به کار می گیرد اما ایمان و مقاومت مردم خدایی ایران همه این توطئه ها را نابود کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل افزودند: اکنون همگان اذعان دارند حضور پرشور و با شکوه مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته نقشه های  پیچیده و توطئه های سخت دشمنان قسم خورده ملت ایران را به شکست محکوم کرده که از نمونه بارز آن، حضور میلیونی ملت آزاده و قدرشناس جای جای کشورمان در مراسم تشییع و بزرگداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مبارز نستوه با فتنه های استکبار جهانی را می توان یاد کرد.

در این پیام آمده است:  بی شک برگزاری شکوهمند راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز پیام وحدت،اتحاد و انسجام و حمایت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی را به جهانیان مخابره خواهد کرد.


خروج