1398/11/21

یادواره شهدای عملیات والفجر8 و شهدای محلات وحدت

یادواره شهدای عملیات والفجر 8 و شهدای محلات وحدت اردبیل در مسجد هاشمیه محله وحدت برگزار شد.

یادواره شهدای عملیات والفجر8 و شهدای محلات وحدت

در این یادواره فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان با اشاره به سختی های عملیات والفجر 8 گفت: شهدا یاوران ولایت در روزهای سخت بودند.
سردار بابازاده افزود: پس از این عملیات پیروزمندانه، آمریکا فهمید که ایران پیروز این جنگ است و مستقیما با هواپیماهای آواکس به جمع آوری اطلاعات از جبهه ها پرداخته و آن را در اختیار رژیم بعث قرار می داد.
وی گفت: در چنین شرایط سخت، جوانانی با غیرت که تربیت یافته نهضت عاشورا بودند به فرمان امام لبیک گفته و مرد و مردانه در جبهه های جنگ حاضر شدند و در اوج مظلومیت اسلام به یاری اسلام و ایران شتافتند.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با اشاره به اتفاقات اخیر و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: اقتدار و قدرت نظامی ایران تضمین شده است و موشک باران پایگاه عین الاسد گوشه ای از توان دفاعی سپاه بود در صحنه جنگ روانی و نرم هم که دشمن سرمایه گذاری زیادی کرده و می خواهد با تبلیغات مسموم و دروغ پراکنی مردم را از نظام دل سرد کند، حضور مردم و تشییع با شکوه سردار سلیمانی نشان داد که تیر دشمن در این جبهه نیز به سنگ خورده است.
سردار بابازاده گفت: دشمن با اجیر کردن ته مانده منافقان در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی می خواهد با بزرگ نمایی مشکلات مردم را به نظام بد بین کند اما مردم پشت پرده این کانال ها خوب می شناسند ومی دانند که این ها، همانهایی هستند که در اوایل انقلاب 17 هزار و 200 نفر مردم بیگناه را در خیابانهای تهران و سایر شهرها مظلومانه ترور کردند.
سرهنگ دهقانی فرمانده سپاه ناحیه اردبیل هم در این مراسم گفت: در عملیات والفجر 8 از گردانهای مختلف 107 شهید از استان اردبیل تقدیم انقلاب شد و این مردم در دوران 8 سال دفاع مقدس راه مقاومت را انتخاب کردند و هیچ گاه به مذاکره تحت فشارتن نمی دهند.


خروج