1398/08/14

پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در محورهای عمومی و ویژه در استان اردبیل برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، علی لطفی در دبیرخانه استانی جشنواره رسانه‌ای ابوذر عنوان کرد: با تشکیل کارگروه‌های ویژه مقدمات لازم برای برگزاری مناسب پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان اردبیل فراهم شده است.

به گفته وی این جشنواره در بخش‌های تیتر، یادداشت و مقاله، عکس، موشن گرافیک و مدیا، گزارش خبری تلویزیونی و مکتوب و خبر برگزار خواهد شد.

لطفی به محورهای این جشنواره نیز اشاره کرد و یادآور شد: این جشنواره در هشت محور عمومی، یک بخش ویژه و بخش استانی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه استان اردبیل یادآور شد: محورهای عمومی این جشنواره شامل دفاع مقدس و جبهه مقدس، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، موضوعات آزاد اجتماعی، بصیرت و دشمن شناسی، بسیج و حوزه‌های محرومیت زدایی و مسائل صنفی و دغدغه‌های اجتماعی خبرنگاران درنظر گرفته شده است.

لطفی ادامه داد: پنجمین جشنواره رسانه‌ای بوذر در بخش ویژه با موضوع گام دوم انقلاب اسلامی و بخش استانی نیز با محوریت سازگاری با کم آبی با تکیه بر مدیریت مصرف آب پیش بینی شده است.

به گفته وی غنی سازی تولیدات انقلابی، ترویج فرهنگ انقلاب، فراهم آوردن فضای رقابتی سالم رسانه‌ای، اعتلای مفاهیم ارزشی در فضای رسانه‌ای و تجلیل از خبرنگاران فعال و آثار برتر از جمله اهدافی است که در برگزاری این جشنواره دنبال می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه استان اردبیل با باین اینکه علاقه مندان تا ۱۵ آذرماه فرصت خواهند داشت تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر تحویل دهند، افزود: آثار برتر این جشنواره به مرحله کشوری ارسال خواهند شد.


خروج