1398/08/14

اعزام دانش‌آموزان شهرستان اصلاندوز به مناطق عملیاتی به مناسبت هفته بسيج دانش آموزي

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: ۹۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس سطح شهرستان اصلاندوز در قالب کاروان‌های راهیان نور راهی مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور شدند.

اعزام دانش‌آموزان شهرستان اصلاندوز به مناطق عملیاتی به مناسبت هفته بسيج دانش آموزي

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، سرهنگ حسین حسین‌زاده، فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل، صبح امروز، ۱۴ آبان‌ماه در جمع خبرنگاران در اردبیل، اظهار کرد: ۹۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس سطح شهرستان اصلاندوز در قالب کاروان‌های راهیان نور راهی مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور شدند.

وی افزود: این کاروان به مدت دو روز از مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور بازدید می‌کنند و در این مدت دانش‌آموزان از یادمان شهیدان باکری در ارومیه، یادمان شهید بروجردی در نقده و نیز شهدای منطقه تمرچین بازدید خواهند کرد که در این زمینه هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

حسین‌زاده هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و تصریح کرد: هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آشنایی بسیجیان و نسل جوان با رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، الگوبرداری جوانان و نوجوانان از این رشادت‌ها و بهره‌مندی از فرهنگ ارزشمند و ناب دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل بیان کرد: تلاش و جدیت بر این است تا با آشنا کردن حاضران در این اردو‌ها با رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدای هشت سال جنگ تحمیلی زمینه برای اشاعه و انتقال آرمان‌ها و اهداف شهدا را برای آن‌ها و به ویژه نوجوانان و جوانان فراهم آوریم.

وی اظهار کرد: امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام کشورمان به دست آمده است و هر چه داریم را مدیون این بزرگ‌مردان هستیم که به همین منظور برگزاری یادواره‌های شهدا و اعزام کاروان‌های راهیان نور کم‌ترین کاری است که در مقابل آنان می‌توان انجام داد.


خروج